Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idegesítenek a férjem szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek a férjem szokásai, ez nagyon rossz jel?

Figyelt kérdés
Nagyra tartom és a testiség is rendben, de vannak dolgai, amiket nem tudok megszokni, ő meg nem hajlandó változtatni. Ilyen pl. az asztali viselkedés vagy a hátborzongató, affektálós tüsszentései. Mi lehet annak az oka, hogy bár 7 éve vagyunk együtt, én nem tudtam megszokni ezeket, ő meg nem tudott változtatni? Rossz jelnek tekinthető? Köszönöm!

2021. okt. 2. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Normális, mindenkiben lesznek számodra idegesítő dolgok idővel.


A tüsszentés nem befolyásoló tényezője a kapcsolatnak...

2021. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Mi csak 1 éve vagyunk egyutt enm a férjem de engem is idegesitenek a szokásai.


Recsegős fingok Mellettem, ki se megy es direkt ra is nyom.

Más nőknek meg játsza a muchot (amugy valoban tapadnak rá.)nekem meg a tajparasztot adja elő!


Még nem tudom hogy oldjam meg.

Mert ha sertodok vagy kikuldom vagy bármi az röhejes lenne, ha lecseszem, akkor meg rám van szolva, hogy otthon vagy komoly kapcsolatban, ne várjam mar azt h visszatartsa vagy bármi hagy legyen már otthonerzese mellettem.



Szoval tokmindegy hogy 1 év, vagy 7, házasság, vagy nem házasság.


Nálam ez rossz jelnek szamitott mert az exeim rendszerint akkor váltak paraszttá a kapcsolatban mielott szakítottak.

Kerdeztem a páromat is hogy ezt vehetem annak hogy ő is levált már rolam, es szoval várhato hogy más nő fog befigyelni?

Azt mondta nem.

Hát ha jovőre is egyutt leszunk akkor neki volt igaza, ha meg nem, akkor ő se kulonb mint az exeim.



Egyelőre irtora sért is, meg hányingerem is lesz.

2021. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Jelezted már neki óvatosan, hogy ezek Téged zavarnak? Ha igen és ennek ellenére meg sem próbál változtatni, akkor az is elgondolkodtató.
2021. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
2-es, Te minek vagy egy ilyen "férfival", van ám olyan is, aki nem fingik az orrod alá.
2021. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár exem se volt kulonb. Mist ugy keressek ffit h irjam ki az adatlapomra hogy aki nem fingik az irjon? Vagy hogy?


Párom amugy eltusolja azzal hogy nincs jol nezzem el kivizagalasokra is jár amugy.

Ezért "nyelek"még. Meg mindig ramcafol. Pl megmagyarazza hogy de engedjem már meg hogy otthon van..

2021. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
kinek mi fér bele, nekem nem férne bele a folyamatos durrgogtatás, egyszer-egyszer mindenkivel megesik, hogy hangja van a galambnak, de ez is a kultúráltság része, hogy megtisztelem a másikat és nem durrantok jó hangosat az orra alá.
2021. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
2-es, nem csak azzal van baj, hogy az orrod alá fingik. Elmondásod szerint játsza a macsót más nőknek, vagyis kifelé áll a kocsirúd. Mondhat amit akar, ilyen viselkedés mellett én nem számítanék semmi jóra tőle.
2021. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

De ezert is mondtam neki ill kerdeztem erre rá hogy már semmibe nez mint az exeim?

Es azt mondta hogy nem arrol van szo hanem arrol hogy komoly kapcsolatban meg otthon van. Nem lehet ugy elni akár egy házasságban hogy folyton tartsuk magunkat "karótnyelve", mint kozteruleten vagy akárhol.


Ezert is írtam ha jövőre is egyutt vagyunk majd igazolja hogy mi van. Az idő maga.


Az exeim az első fingások után par honapon belul (es lehet sokat ia mondtam)leléptek.

A mostanival ha megérem a jovő évet akkor az már remény hogy akkor simán csak paraszt, es ez nem nekem szol. Meglátom majd.

2021. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ez lesz aztán a jövő év jó híre. A párom nem akar ám félrek.félni, szimplán csak paraszt! Éljen a boldog jövő!
2021. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
És együtt akarsz lenni egy paraszttal, aki teszi magát más nőknek? Persze te tudod, de én biztos megszabadulnék tőle.
2021. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!