Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról, akik ünnepséget rendeznek a házasságuk megerősítésének céljából?

Figyelt kérdés
Mint egy kisebb esküvő, ugyanúgy van egy rövid szertartást, aztán étterem, mulatás.
2021. szept. 26. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Aki extravertáltabb, az biztosan jól érzi magát az ilyentől.
2021. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha erre vágynak, akkor tegyék. Örülök, hogy boldog együtt, és ezt újra és újra ki akarják fejezni egymás iránt.
2021. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A, Azért, hogy csak a FB-ra, és tsi.-ra kitegye, nincs értelme;

B, AZért, mert valóban komolyan gondolja a 2 fél a dolgot, tesznek is érte, az rendben van.

2021. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi tervezünk ilyet a férjemmel, de kicsit tartok a megítéléstől. Amikor összeházasodtunk, igazából otthonról menekültünk, rettentő rossz mintával. Féltünk is belül, de még jobban attól, hogy lemondjuk... Az első évek durvák voltak, de mindketten elkezdtünk terápiára járni, és sokat fejlődött a kapcsolatunk. Szeretnénk egyszer őszintén kimondani a szeretteink előtt az igent, úgy, hogy komolyan is gondoljuk, azért gondoltunk erre a megoldásra. Kimondottan introvertált vagyok, csak olyan rossz érzés, hogy az esküvőnkön igazából nem is voltunk elköteleződve.
2021. szept. 26. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Rátarti majomkodásnak tartom. Lehet lepontozni.
2021. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ne érdekeljen, ki mit gondol. Ha nektek ez a vágyatok, akkor csináljátok.


Én személy szerint szeretnék újabb bulit tartani majd a 10.-20. házassági évfordulónkon (is :D ), mert csak. Mert szeretném és kész. És nem érdekel, idegenek mit gondolnak, nekem csak a férjem véleménye a fontos. Ebben a kérdésben főleg. Szerintem te is gondold végig, hogy miért szeretnéd ezt, kinek fontos ez igazán, és ha nektek fontos, akkor állj is ki a saját vágyaitokért, ne idegenek jóváhagyása érdekeljen.

2021. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokaknak lehet jelentősége, hogy újból megerősítik a házasságkötéskor tett ígéretet egymásnak, szerintem is szép gesztus.

Viszont, hogy erre meghívnak újra 80-100 főt azt fölöslegesnek tartom. Ezt tényleg csak nagyon szűk családi körben tudnám elképzelni. Ezüst -vagy aranylakodalmon esetleg kicsit nagyobb bulival még belefér.

2021. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az esküvőnkön 60-an voltak, most ez kb. 30 lenne a 10. Évfordulónkon.

És persze, idegenek véleménye nem érdekel, de ez még csak egy terv, és érdekelt, h a vendégektől milyen visszajelzésre készülhetünk. Ha itt mindenki lehurrogta volna, akkor azért aggódnék, hogy hülyének néznek, hiába közeli rokonok, barátok.

Köszi a válaszokat!

2021. szept. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!