Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiaknak fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak fontosabb a gyerekük, mint a feleségük?

Figyelt kérdés
Ha megszületik a gyerek, onnantól a feleség nem számít, jelentéktelen, hogy mit akar, mi jó neki, csak a gyerek számít már, ami az apa szerint jó neki, az anya onnantól hátra sorolódik, nem figyelembe veendő?
2021. szept. 3. 03:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon remélem.


40/N, házas-gyerekes

2021. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

A férjem elviszi a fiam hetente négyszer edzésre ( tudna egyedül is menni). Az edzés ideje alatt, 2 óra, ott van ő is. Hétvégente egy teljes nap van az edzős program ( általában havi 3 ilyen hétvége van csak mondjuk). Ott is végig ott van.

A lányunkkal ez nincs, versenyén sem volt még.

Ez csak egy példa az edzés, tobb más is van, ahol a gyerekek szempontja számít csak.

2021. szept. 3. 06:19
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
Jaa, így már érhető. Nem a gyerek szempontja számít, hanem a FIA szempontja és az a sport amit a fiú űz, mert az bejön az apukának is. Gondolom, balett órára vagy úszásra nem járna ilyen lelkesen.
2021. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%

Nalunk igaz van

Gyerek - kutya - én (én vagyok a férj)


De különben fordítva is van benne valami mert a feleség már anya is és én is úgy nézek rá. Úgy viselkedik úgy cselekszik a prioritás nála is így épül fel

2021. szept. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert a férjed újraéli a gyerekkorát a fiában vagy rajong a sportért, amit az csinál, vagy netán van ott valaki, aki tetszik neki, még túlzás általánosítani minden gyerekre és minden apára. Látod, még a lányával sem foglalkozik ennyit.

Egyébként környezetemben az a gyakoribb, hogy anyuka a babáját gondozza vagy a totyogóját kergeti, és mondjuk alszik napi 3-5 órát, azt is részletekben, de mindent ő tud jobban a gyerek körül és magányosan puffog, hogy senki nem dicséri érte, apuka meg egyre kevesebbet jár haza, mert otthon úgyis felesleges és senki nem értékeli, hogy egyre többet dolgozik, majd megsértődik, hogy nincs elég szex és lelép. Nagyobb gyerekes családokban, 40-50 éves szülőkkel, már inkább a kapuzárás jön rá a felekre, ez valakinél csak lelkes önmegvalósításban tör ki, mint edzés, diéták, új ruhatár, új munkahely, új hobbik, más beiktat egy harmadik felet is, hogy bizonyítsa, hogy ő még fiatal és előtte az élet bármennyi lehetőséggel.

2021. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%

15; amit írtál abból egy rész megfogott , anyuka mindent jobban tud.

És igaz, ha főzök a gyerekek imádják anyuka azonnal cukrokkal csokikkal kezdi el tömni a gyerekeket, nehogy amit én csinálok az jobban kelljen nekik mint amit O ad.

Véleményt nem mondhatok mert kijavit, mindent csak hosszas rávezeto magatartással úgy lehet elérni, mintha O ötlete lett volna.

2021. szept. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként szerintem az az egészséges, ha nincs ilyen, hogy fontosabb bármelyik is. A gyerekeket közösen kell nevelni, amikor kicsik, szükségük van a fizikai gondozásra, de arra kell felkészíteni őket, hogy önállóak legyenek - persze amikor kirepülnek is bármikor hozhatja úgy az élet, hogy rendelkezésükre kell állni, tanáccsal vagy anyagilag, neadjisten fizikailag is, ha ez az érdekük. Tehát így nézve lehetnek épp fontosabbak, mint önmagunk, hisz ezért vállal az ember gyereket, hogy adjon. De nem fontosabbak a házastársnál, aki a gyerekkel ellentétben, akik inkább egy szakasz az életünkben, remélhetőleg öreg korunkban is az egyenrangú segítőtársunk, szövetségesünk marad és ugyanígy gondolkodik, míg a gyerekek, bár számíthatnak ránk, már élik a saját életüket a saját céljaikkal.
2021. szept. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Lanyodnak nem szar, hogy az apja konkretan telibe f*ssa ot?
2021. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%
Nekem fontosabb a gyerek mint a feleség. A jövő generációm! Foglalkozik a feleségemmel is de a gyerek gyerekek az első. Ugyanez a másik félnél is! Tudni kell egyensúlyba hozni a dolgokat és kell hozzá egy megfelelő partner is, ezt a feleségre értem!
2021. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
De szar, azt mondja, nem baj, majd felveszed anya és megnézi. Arra hajlandó,hogy megnézze felvételről, de ne lopjuk az idejét azzal, hogy neki oda kell menni félévente egyszer vagy akár az edzésre is, mikor haza tud gyalogolni ( fiút autóztatja).
2021. szept. 3. 07:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!