Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiaknak fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak fontosabb a gyerekük, mint a feleségük?

Figyelt kérdés
Ha megszületik a gyerek, onnantól a feleség nem számít, jelentéktelen, hogy mit akar, mi jó neki, csak a gyerek számít már, ami az apa szerint jó neki, az anya onnantól hátra sorolódik, nem figyelembe veendő?
2021. szept. 3. 03:43
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Napi, hétköznapi dolgokra gondolok, nem elrugaszkodott dolgokra ( hogy pld anya minden hétvégén wellness hétvégére jár 3 napra a barinőkkel) .
2021. szept. 3. 03:59
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Én többek közt emiatt váltam el. Rájöttem, hogy ha lesz gyerekünk, akkor ez történne. De ez nem arról szól, hogy a gyerek fontosabb, hanem sok dolgot egészen másként csináltam volna, mint a feleségem.
2021. szept. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a nőknél van ez, az anyai ösztönöök miatt.
2021. szept. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
A válások egyik legfontosabb oka ez. Nem az, hogy másképp csinálja, hanem a gyerek előtérbe helyezésével a partnerkapcsolat tönkre megy. A többség azt hiszi, hogy a gyerek a legfontosabb minden téren és ezzel lenullázzák a partnert.
2021. szept. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem babák-totyogók,az ő gondozásuk időszaka, hanem napi dolgok, logisztika, életvitel már nagyobb korú gyerekek melletti dolgokra gondolnék.

;)

2021. szept. 3. 04:12
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
A nagyobb kor mennyiben változtatná meg a hozzáállást?
2021. szept. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Csak kis mértékben.

Pld az edzés jutott eszembe, heti 4x plusz hétvégi sport program

Kisebb korban a játszótér volt ami most az edzés

2021. szept. 3. 04:45
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Senki se haragudj meg, de ezt pont fordítva tapasztalom több embernél,ha meg van a gyerkőc onnantól fogva a férjel alig foglalkoznak, ha valami nem úgy történik akkor még a férfi a hibás, persze vannak kivételek.
2021. szept. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok.

Nemigen látom magam körül, hogy a felnőttek alárendelik minden dolguk a gyerekek programjainak,a csak velük kapcsolatos dolgoknak.

2021. szept. 3. 05:42
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a kérdést. Mi köze az anyuka igényeihez a gyerek edzésének? Ha még nem.tud egyedül közlekedni nyilván valakinek hozni/vinni kell. Ettől a házastárs még nincs elhanyagolva
2021. szept. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!