Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom félre szeretne lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom félre szeretne lépni vagy csak féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

A páromnak lett egy új munkatársa és azóta van ez a furcsa érzésem. Mikor lett ez az új kollégája, akkor hazaérve folyton róla beszélt, dicsérte, sokszor összehasonlította velem, stb... Ez egyre furcsább lett, kezdtem úgy érezni, h valamit akar tőle. Ennek hangot is adtam, rákérdeztem, persze tagadott, aztán csak folytatta, megint kerdezgettem, megint tagadott, aztán elkezdett egyre kevesebbet beszélni róla. Ha néha megkérdeztem, hogyhogy mar nem beszél róla, azt mondta, h mert nem beszél sokat azzal a kollégával, nem is erdekli igazán. Egyre inkább kerülte a témát is. Nagyon furcsáltam az egészet, így egy masik kollégát kérdeztem, ő mit lát és ekkor kiderült, h a párom nagyon is sokat beszélget azzal a kollégával, 20 percenként keresi a kontaktot, kérdezgeti, próbálja megismerni, hízeleg, viszont úgy latja, h a kollega nem igazan partner ebben, csak röviden válaszolgat és ő nem akar annyit dumalni a párommal.

Itthon amúgy uhyanolyan a parom, mint volt, kedves, átölel, szívesen van velem.

Ha megyek valahová, viccesen kerdezi, h ugye nem megcsalni megyek őt, ilyesmi...

Kérdeztem tőle, h úgy hallottam, nagyon jól elbeszélget a kollégával és miért hazudik erről. Azt mondta, azért, mert latja, h ettől féltékeny lettem és inkább nem mondja el, nehogy féltékenykedjek.

Ez most mire jó? Akarhat valamit attól a másiktól? De nem latja, h ő meg nem akar? Ha szeret engem, miért nyomul megis olyanra, akit ő nem is érdekel? És miért titkolózik? Mivel eszrevette, h ezzel féltékennyé tud tenni, így most ezzel a titkolózassal ezt a féltekenységemet állandósítja és ez jó érzés neki? Vagy tényleg keresheti a megcsalásra az alkalmat? Mit tegyek most? Nem latok tisztán.



2021. aug. 28. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy akar, de a másiknak egyenlőre nem kell.
2021. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesnek tartom, hogy akar. Főleg, ha a párod a férfi.
2021. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő, akkor is. Nem keresné folyton a társaságát, ha nem akarna semmit.

1#

2021. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy bejön neki az új kolléga, és szeretne vele belemenni egy kis munkahelyi flörtbe egotuning gyanánt, de a számításai nem jöttek be, mert az új arc lekoptatta. Viszont továbbra is rendületlenül nyomul, de inkább már csak büszkeségből.

Ugyanakkor az otthoni viselkedése miatt nem gondolnám, hogy IRL a megcsaláson munkálkodna, hiszen továbbra is úgy viselkedik veled, mint eddig, szóval nem írtad, hogy elhidegült volna vagy ilyesmi.

Szerintem csak ki akarja még próbálni, hogy működik-e a vonzereje, de a leírás alapján nem látok nála komoly szándékot, aztán persze ki tudja...

2021. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Zavarja az egoját hogy nem jön be a masiknak.

Meg zavarja a fèltékenységed is.

2021. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rá lehetősége, akkor szerintem megtenné. Egyelőre nincs félnivalód talán, de ki tudja... Jobb, ha nyitott szemmel jársz.
2021. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akar valamit, csak a másik tőle nem.
2021. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél féltékenyebbé már nem tud tenni, hiába is próbálkozna. Már az vagy régen.
2022. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!