Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen gyakran kellene szexeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran kellene szexelni házasságban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyi lenne mondjuk a "minimum", milyen gyakran kéne? Ti milyen időközönként szexeltek?
2021. aug. 27. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Olyan nincs hogy kellene, ezt nektek kell megbeszélni.
2021. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Vannak olyan párok, akik naponta, vannak, akik heti 1-2x, és vannak, akik havi 1-2x.

Szerintem mindegyik normális abban az esetben, ha mindkét félnek erre van igénye.

Hiába fogom én azt mondani Pistinek és Marcsinak, hogy én meg a párom havonta egyszer szeretkezünk, ezért vegyenek ők is vissza, nem fognak, mert nekik másra van igényük.

2021. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
naponta
2021. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan hogy ekkor meg akkor kellene. Lehet hogy valakinek a havi egy normális, másnak meg a napi kettő. A lényeg hogy a két fél igényei ilyen téren is, egyezzenek.
2021. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy a feleknek igénye van rá. Mi heti 5-8 alkalommal szexelünk, ugyanannyit mint akkor amikor még nem voltunk házasok. 10 éves házasságban élünk, 11,5 éve vagyunk együtt:)
2021. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Barnabas333 ***** válasza:
50%
5ös persze én meg a télapó vagyok...11év után is heti 5-8 hát persze kisfiam.
2021. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

6. 😂😂😂 Szerinted érdekel valakit, hogy te mit hiszel? Csak mert neked pocsék a kapcsolatod, veled nem akar dugni az asszony ( már ha van egyáltalán aki bottal megpiszkál) mert szar vagy az ágyban, nem kíván, az nem jelenti azt, hogy más nem szexel jókat. Bita vagy, nem kicsit.

Miért is ne szexelhetne ennyit 2 ember akik szeretik egymást?

2021. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

#7


Igaz én nem a 6-os válaszoló vagyok, de mondjuk azért, mert 11 év után jönnek a gyerekek és egyéb dolgok is, aztán nincs idő hetente napi egy vagy több, mint napi egy alkalommal szexelni. Még ha idő lenne is, eléggé leterhelt a két személy ehhez. Szóval ha valaki nem szexel heti 5-8 alkalommal a párjával az nem azt jelenti, hogy valakivel nem akar dugni az asszony, vagy szar lenne az ágyban, hanem azt hogy más dolgok élveznek prioritást. Fáradt az ember, vagy mondjuk egy kis kamatyolás helyett más tevékenységgel üti el az idejét a két személy, sőt, bármi lehet. Attól, hogy neked a szexből áll az egész életed valószínűleg, valakinek ez nem elsődleges. Persze ettől még lehet igaz az, hogy heti 5-8 alkalommal szexeltek ennyi év után, de szerintem ez abszurd. Akkor ti igazából semmi mást nem csináltok, csak szexeltek. Vagy ezek 5 perces menetek.

2021. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

8.

Milyen gyerekek? Szó se volt gyerekekről a kérdésben, sem a válaszomban. Hogy jön ez ide? Mi nem akarunk soha, ezért nyilván nincs is gyerek. Kielégítő szexuális életünk van mindkettőnk számára. Nem kell irigykedni. Ez miért baj, vagy mitől olyan hihetetlen, hogy bele kell kötni mindenféle háttértudás nélkül? Szánalmas az ilyen.

Mit csinálunk? Nyilván dolgozunk mindketten, de ezen felül mi osztjuk be az időnket. A kapcsolatunk és minden vele kapcsolatos dolog elsőbbséget élvez. Aztán ott a házimunka amit mindketten csinálunk, kerti munkák ha kell, pihenés, szórakozás, közös programok, barátok, hobbi stb. Éljük az életünket mint minden normális ember, a saját igényeink alapján.

2021. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9


"Nem kell irigykedni"


Veled valami nagyon nagy problémák lehetnek, ha te mást nem tudsz mondani csak ezt😂 Én csak leírtam a gondolataimat, hogy miért írhatta a 6-os válaszoló azt, amit. Illetve már az előző válaszomban elmagyaráztam, hogy attól, hogy mások nem kamatyolnak napi szinten többször is, nem azt jelenti, hogy ne lenne jó a szex a kapcsolatukban vagy bármi hasonló, ezt érted? Vagy ennyire nehezedre esik felfogni, hogy nem mindenki b***ógép? Úgy állítod be ezt, mintha ez lenne a teljesen normális, és aki nem így él, ahogyan ti, arról te ilyen kijelentéseket teszel : " Csak mert neked pocsék a kapcsolatod, veled nem akar dugni az asszony ( már ha van egyáltalán aki bottal megpiszkál) mert szar vagy az ágyban, nem kíván, az nem jelenti azt, hogy más nem szexel"


Mint azt már mondtam, azért tartják az emberek hihetetlennek olykor a napi egy vagy több szexet, mert egy nap az embernek rengeteg dolga van. De akkor most ne számítsuk a gyerekeket. Ha valakinek munka mellett van valami hobbija, esetleg sportol, meg néha elmennek különféle programokra ketten esetleg barátokkal vagy családtagokkal, stb. Röviden igazából van élete a munkán kívül, akkor nem jut ideje meg energiája mindennap szexelni. Ez nem azt jelenti, hogy ezek az emberek szeretnének mindennap szexelni, csak nem jön össze, hanem hogy ez nekik így teljesen megfelelő, mivel nem csak ebből áll az élet. Na és azok az emberek, akiknek nem csak ennyiből áll az élete, nekik kicsit nehezükre esik megérteni, hogy hogy lehet napi egyszer, vagy többször szexelni. De én elhiszem, hogy vannak, akik napi 3-4x is szexelnek, mivel nagyon sokan úgy élik le az életüket, hogy reggel felkelnek, elmennek dolgozni, hazaérnek ellátják az alapszükségleteiket, majd szexelnek, esetleg tv-znek egy kicsit, majd aludnak és másnap minden kezdődik elölről.


Úgyhogy én teljesen elhiszem, hogy ti ilyen sokat szexeltek, sőt az is lehet, hogy nem is így telnek nálatok a napok, lehet hogy sokkal tartalmasabbak, de mégis beleépítitek a szexet a mindennapokba, mert számotokra ez ennyire fontos. De azt tudniillik ez elég ritka, mert azok az emberek, akik "élnek" nem szexelnek mindennap, ez törvényszerű. Persze kivételek vannak itt is, mint minden másban, de általánosságban ez így van.

2021. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!