Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 17 év után jelenti ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év után jelenti ki, hogy poliamor?

Figyelt kérdés

Férjem nemrég közölte ezt velem egy mély beszélgetés alkalmával. Állítása szerint erre mostanában jött rá… én közöltem, hogy ezt elképzelhetetlennek tartom, nem osztozom senkivel, plusz a gyerekeknek milyen példát mutatnánk? Nagyon össze vagyok törve annak ellenére, hogy azt mondta, maximálisan tiszteletben tartja a kérésem és mellettünk szeretne maradni, annak ellenére, hogy ennek az elfojtása neki szenvedést fog okozni.

Oké, hogy voltak hullámok a kapcsolatban, de az utóbbi időben nagyon jól voltunk testileg és lelkileg is, erre tessék. Nem tudom mi tévő legyek.


2021. aug. 23. 14:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló! Köszönöm, hogy megosztottad a gondolataidat és a véleményedet. Nekem semmi gondom sincs a poliamorokkal, de én annak idején nem egy ilyen emberhez mentem feleségül! Egyszerűen, ha ezt akkor mondta volna, akkor semmi gond, de nem megyek hozzá. Ezért nagyon is becsapva érzem magamat es borzasztó lelki állapotban vagyok jelenleg. Rengeteget sírok, a munkámat nehezen látom el, pedig nagy a felelőségem. Eddig volt egy férjem, akiben megbíztam maximálisan, most ennek a bizalomnak teljesen lőttek. Én elfogadom, ha valaki így él, van ilyen ismerősöm is, akit nagyon szeretek amúgy, de én nem szeretnék így élni és érzelmileg erre rákényszerítve lenni. Meg ilyeneket hallgatni, hogy akkor ő majd örökre boldogtalan lesz. Szerintem az én kedves férjem is tagja ennek a csoportnak természetesen titokban. Ennyit az őszinteségről…. Annak ellenére az, hogy ez engem mélyen bánt. Természetesen voltak nekem is vágyaim a múltban, akár fellángolás is, de ezeket én megtanultam magamban kezelni és nem tettem kockára az amúgy értékes és sok mindent belefektetett kapcsolatomat.

És még egyszer hangsúlyozom, nincs azzal gondom, ha valaki másképpen gondolkodik, de az azért nagyon furcsa, ha valaki erre élete közepén jön rá és tényleg jól működő házasság után!

2021. szept. 10. 14:33
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

10 -es vagyok. És teljesen megértelek. Nem könnyű neked most…

De ezt is írod:

Annak ellenére az, hogy ez engem mélyen bánt. Természetesen voltak nekem is vágyaim a múltban, akár fellángolás is, de ezeket én megtanultam magamban kezelni.

Hát azt hiszem ezek után neked is beszélned kell ezekről a vágyakról…

Érdekelne erre mit mond a párod

2021. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Természetesen szabadságot adna. Azonban annak idején, amikor ez aktuális volt, őt is borzasztóan megviselte. Egy valóban poliamor esetében ez hogy lehet kérdés?
2021. szept. 10. 15:02
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Ismét 10 es vagyok…

De egyébként ne gondold hogy most aztán a férjed már talált is valakit. A legtöbben abban a csoportban is, csak szemlélődők…

Szóval nagy az esély hogy ez a férjednél is csak fellángolás.. na látod időközben meg is válaszoltad mielőtt leírtam volna. Ha ő is féltékeny akkor ez nála csak fellángolás

2021. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy annyira féltékeny volt, inkább attól félt, hogy elveszít. Így utólag… :( nem tudom tényleg.. nagyon össze vagyok zavarodva:( iszonyúan félek…kedves 10-es, köszönöm, hogy meghallgattál!
2021. szept. 10. 15:09
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
10 es vagyok. Írhatsz bármikor szívesen meghallgatlak. Szerintem hamar átvészelitek ezt a nehéz időszakot és erősebb lesz a kapcsolatotok :)
2021. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi történt az elmúlt hónapokban? Elég nagy elágazásnak tűnt az életetekben ez a poli-dolog.
2021. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A tv-ben is van egy sorozat ilyen párokról,pont ma az volt benne hogy

a fickó első felesége,akivel 12 éve voltak házasok,miután odaköltözött az új csaj,6 hónap után kibukott.Az új csaj aranyos volt mert hátralépett,hogy rendezzék a dolgukat,de az asszony szerint már nem lehetett menteni a házasságot elhagyta a férjét és a két gyereket.Az új csaj meg visszaköltözött hozzájuk.A másik párnál meg házasságot kötöttek egy csajjal,

nagy cécó minden,aztán egyik nap az új feleség lelépett,hogy nem neki való a poligámia.

2021. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!