Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik a poliamor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a poliamorság?

Figyelt kérdés

Ugyebár ez azt jelenti hogy egyszerre több emberbe vagy szerelmes nem?

Ez létezhet?

Működhet?

Kinek mi a véleménye erről?



2021. máj. 2. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Én most is több emberbe vagyok egyszerre szerelmes.

Működhet, csak a tudatalattidnak egészségesen kell működnie, látnia.

2021. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És mit tud az ember ezzel a helyzettel kezdeni?

Mert kétlem hogy ezt valósan meg lehet élni

Mármint nem hinném hogy van aki ezt elfogadná a párjának

2021. máj. 2. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

én ilyen kapcsolatban vagyok. Nő vagyok és van egy barátnőm és egy barátom. ők pedig ugyanúgy együtt vannak.

ez mondjuk ami köztünk van egy elég különleges felállás és rettenetesen nyitottnak kell lenned hozzá. nem. mindenkinek oke ez és ez így teljesen jól van. a pasi az én exem volt, akinek aztán lett egy barátnője mindketten nagyon nyitottak ilyen téren aztán amikor újból összesodort az élet megszerettük egymást. egymást így hárman

2021. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És szerelemmel szeretitek egymást? Rendesen úgy mint egy párkapcsolatban?
2021. máj. 2. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

igen igen:) mindkettőjüket rettenetesen szeretem.

Én 22/L

ők 24/L 26/F

2021. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Létezik, csak ritka az akinél ténylegesen ez áll fent és nem csak simán csélcsap vagy határozatlan és használja arra mások valós problémáját, hogy kibújjon a felelősség alól.
2021. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
Érdekes lehet, szerintem működhet.
2021. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
De szépen magyarázza a sok lelkisérült a bizonyítványát. 22 évesen még azt sem tudod merre vagy arccal. 30 körül alakul ki a személyiséged, onnantól tudod kb mit akarsz.
2021. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az ilyen hippi kommuna-szerű valami létezhet, de nem való mindenkinek. Sőt. És még akinek "való" is, annak sem tartósan, élete végéig, hanem max mint egy bulis szakasz az életében, így a húszas éveiben mint az egyik válaszolónak, mielőtt végleg megállapodna.


Úgy gondolom, hogy az emberi párkapcsolatok nem véletlenül alakultak úgy, ahogy, mármint a házasság intézménye nem csak úgy hasraütésszerűen alakult ki két felnőtt között. Oké, létezik a muszlim vallásban a többnejűség, na de az nem egy egyenrangú kapcsolat az összes fél között. Az ember természeténél fogva monogám, abból is a sorozatos monogám, vagyis nem mint a hattyú, hogy egy életre választ párt, hanem időszakosan változtatja a partnereit, de amíg van partnere, addig egy van. Nyilván egyéni eltérések mindig létezhetnek, de szerintem az, hogy a társadalmi berendezkedésünk gyakorlatilag a teljes írott történelem alapján ilyen, az inkább azt jelenti számomra, hogy az ember természetes állapota a PÁRban levés, ez az alapállapot.


Egy közelebbi és egy távolabbi ismerősöm próbálkozik a poliamóriával, számomra nem meglepő módon egyiküknek sincs tartós kapcsolata. Ideig-óráig még működik a dolog, de nagyon hamar kiderül, hogy ezt nem tudják menedzselni (amúgy egyik férfi, másik nő, szóval még csak azt se mondhatom, hogy ez befolyásolja).

2021. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Én most ástam bele magam a témába. Úgy érzem ezzel tudnék azonosulni. Már ha nem találok egy olyan férfit, aki tényleg tökéletes nekem.

De fura lesz így párt keresni, hogy ezt el kell mondanom az ismerkedési fázisban.

2021. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!