Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak akik fiatalon "kiélték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik fiatalon "kiélték" magukat később hűségesebb társak lettek mint azok akik nem élték ki magukat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem hűségesebbek
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

A párom az egyetlen, akivel lefeküdtem (akkor 19 voltam) és eszem ágában sincs megcsalni.


Személyes okok miatt most nem is nagyon van szexuális életünk, de még így sem. Megoldom magamnak.

2021. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy kiélés, olyan van, hogy még 60-70 évesen is vásárolja a viagrát és fiatal nők alatt-felett múlnak ki. Közben pedigg "csodás" családapának állítják be őket.
2021. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

16 évesen kezdtem a csajozást

Én rendesen végig buliztam a fiatalságom, sok nővel voltam, prostikkal is ha épp nem volt senkim. Volt egy 3 és egy 2 éves kapcsolatom, soha nem csaltam meg senkit pedig lett volna rá bőven lehetőségem.

Jelenlegi párommal évek óta együtt vagyok, van már gyerek is, soha nem csalnám meg őt sem. Ez elvi kérdés..

2021. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

ez annyira egyenfuggo es nem lehet, nincs is ertelme altalanositani.

ha valaki komolyabb tipus es fiatalon se volt igenye ‘kielni’ magat, tehat nem azert, mert nem volt lehetosege, hanem mert nem AKART sajat dontesebol kifolyolag, annak valoszinuleg kesobb se lesz ra nagy igenye.

de ettol meg tortenhet barmi, beleszeret valakibe es felremegy, akarmi, nem lehet ezt elore tudni.


olyan is van, aki kielte magat, megkomolyodott es lehiggadt, de olyan is, akinek sosem eleg es orokre csapongo termeszet marad.


szerintem azokkal kell vigyazni, akik fiatalon azert nem tudtak kielni magukat, mert nem volt ra lehetoseguk es nem sajat akaratukbol. naluk kesobb visszauthet az ilyesmi.

2021. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy az a protestáns lelkész, akit ismertem, kiélte-e magát vagy sem. Feltehetően nem, az egyik történet alapján, amit mesélt nekem.


Mégis megcsalta a feleségét, azóta talán újra is nősült, ha jól hallottam.

2021. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez teljesen egyén- és személyiségfüggő. Van aki soha nem fog leállni és a világ leggyönyörűbb nője mellett is sorban hajtja a szoknyákat. A hűség NEM ettől függ.
2021. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Kiéli, magát = megszokja/szereti a változatosságot. Miért mondana le rola???
2021. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ezen múlik. Inkább az egyén hozzáállásán és "defektjein".
2021. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként válaszolok:

Általánosságban igen.

Egyszerűen azért, mert aki már korábban kiélte magát, annak nem fog akkora értéket képviselni az n+1 nő, hogy miatta félrelépjen. Természetesen vannak más szempontok is, ami miatt félrelépnek az emberek - de az újdonságélménnyel mindenképpen számolni kell. Akinek a jelenlegi párja már a huszonötödik csaja, annak egész egyszerűen már nem fog olyan újdonságélményt jelenteni a huszonhatodik csaj, hogy miatta kockáztassa a kapcsolatát.

Aki viszont nem élte ki magát, állandó űr van benne, hosszú évekig frusztrált és depresszív volt, annak bizony nagy lesz a kísértés, hogyha végre azt érzi, hogy szexuális hatalma van a nőknél. Ott nagyon könnyen működésbe léphet a "hörcsög" és olyan tetteket igazol magának, amit amúgy nem tenne, ha kiélte volna magát.

2021. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem ettől függ.
2021. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!