Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról a nőről, aki kisgyerekkel nem lép ki egy érzelmileg kihűlt házasságból, a férj nem foglalkozik a nővel érzelmileg, viszont anyagilag mindene megvan a nőnek (és a kisgyereknek is). Minőségi ételek, ruhák, smink, kozmetikai kezelések, fodrász, plasztikai beavatkozások. Csak a férj már nem mutatja ki a nőnek a szeretetét, viszont válni egyik fél sem szeretne.
2021. júl. 16. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha nekik ez jó, akkor tegyenek így. Akkor lesz baj, ha ez feszültséget okoz, ugyanis a gyereknek ez az egész életére rossz mintát bélyegez.

Amúgy miért nem lehet az érzelmeket visszahozni? Erre lehet akarattal törekedni, vagy elmenni párterápiára.

2021. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
A legrosszabb amit tehetnek a gyerekkel, hogy nem válnak el. A saját kényelmük érdekében meggátolják a gyerekük egészséges fejlődését. Nagykorában egy érzéketlen, teszetosza, életképtelen, szeretni képtelen, önmagáért kiállni képtelen romhalmaz lesz. A tipikus nő aki hagyja hogy verjék, a tipikus férfi aki retteg a nőktől.
2021. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Fel kell lendíteni a kapcsolatot és minden rendben. 😊
2021. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Átlag házasság.
2021. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
A csaj keresen fel egy dominát és kérjen tőle leckéket arról hogy hogyan kell báni a pasikkal.☺️
2021. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Tuti csalja a nőt csak annak meg nem baj mert eltartják a gyerekét. Lehet hogy ö is csal. Vagy lehet hogy nyitott kapcsolatban vannak.
2021. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a sztoriból?
2021. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Tényleg kényelmes. Olyan munkát tudtam vállalni, ami igazából a hobbim. Az én fizetésem 165 ezer nettó. Itthon mindent megcsinálok, férjemnek nem kell házi munkát végezni. Kisgyerekkel jól bánik, viszi játszótérre, focizni, biciklizni, kisfiam nagyon szereti. Ha a férjem nem lenne mellettem, nem támogatott volna a munkában, kb nyomorognék, ennyi fizetésből max albérletet tudnám kifizetni meg valami kaját. Se fiamra, se gyerekemre nem tudnék költeni. Alapvetően nincs köztünk konfliktus, nem veszekedünk, ha szóváltás van, nem a gyerek előtt, hanem, amikor ő már alszik, beszéljük meg.

Én már felhoztam, hogy menjünk párterápiára, férjem azt mondta, egy idegen ne mondja meg, hogyan éljen. Nekem sokszor eszembe jut, ha elválnék, lehet találnék olyan férfit, aki nőként kezel, elvisz randizni, néha meglep egy szál gerberával, vagy csak amikor hazaér, puszival köszöntjük egymást. Régen ez működött, gyerek születése előtt. Én nagyon beáldoztam magam, mint nő, azért, hogy anya legyek. Tehát évek óta én nem nő vagyok, hanem háztartási gép, anya.

Férjem azt mondja, ez így jó, neki nincs szüksége romantikázni. Régen nem ilyen volt.

Tényleg lenne valakije, akitől megkapja az érzelmi töltést? Szex nálunk minimális, havonta 3-4. Az sem valami üdítő, számomra, elég felületes és gyors.

Köszönöm a válaszokat, kíváncsi voltam, én pénzéhes vagyok, vagy végülis nem járok rossz úton. De sokszor elgondolkodom, hogy mással vajon boldogabb lennék?

2021. júl. 16. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Valszeg nem lennél egy idő után mással se boldog 2 gyerekkel már nem úgy megy hogy az első jó pasit megfogod. Én megmondanám neki hogy vagy eljön párterápiára vagy válunk. Ha ez nem megy akkor nem olyan szar még a helyzet. És igen szerintem csal téged mással heti 1 rossz szesz 50 év alatt senki kb senkinek nem elég.
2021. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egy gyerekünk van.

Munkaidejét ő osztja be, napközben lehetne alkalma nőzni. De valahogy nem tudnám kinézni belőle.

Ez a zsarolás nem jön be nála, ha mondanám, hogy válás vagy párterápia, simán mondaná, hogy költözhetek.

2021. júl. 16. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!