Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántam hogy férjhez mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam hogy férjhez mentem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja házasodtunk meg de már megbántam rájöttem hogy nem szeretem szülei csináltak egy kb2 milliós esküvőt nagy bunkóság ilyen hamar elválni?
2021. júl. 6. 15:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy százas... Hozzámenni valakihez akit nem szeretsz, jajj! Mondd meg neki, és váljatok el. Ennyi. Legközelebb majd talán nem leszel ekkora marha!
2021. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mondd,Te mit szeretnél csinálni?
2021. júl. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az kizárt hogy vissza adjam a pénzt nincs miből szüleim is adtak bele szóval nem tartozom nekik"


Elég szomorú, hogy előtte nem gondoltál bele, hogy mások beleölik a pénzüket az esküvőtökbe úgy, hogy valószínűleg már akkor tudtad, hogy nem akarsz majd vele maradni. Nem csak a párod szüleit, de még a sajátjaidat is lehúztad és hülyére vetted.

2021. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehat leforditva: hulyet csinaltal mindenkibol!

Mar az eskuvo elott is erosen ketelkedtel, es naivul azt hitted, hogy egy ceremonia majd mindent eletrekelt.

Remelem ez kamu, mert ha nem, akkor ritka nagy szelhamos vagy!

2021. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem troll... én is hasonlóan mentem férjhez. Illúziók éltek a fejemben, úgy képzeltem, a házasság a lényeg, ha van házasság, van boldogság, meg hát csini menyasszony akartam lenni, akinek mindenki gratulál. És hát volt ez a férfi, aki megkérte a kezem. Nem volt túl jó kapcsolat, de tényleg úgy gondoltam, hogy a házasság a fontos. Én 3 évig bírtam még, de már a nászúton is sírtam a fürdőszobában, hogy nem vagyok én normális, ez egy kretén, mitől változna meg... ráadásul az esküvő után sokkal bunkóbb lett, mert már megszerzett... nekünk "csak" másfél milliós volt a lagzi, és a felét mi fizettük, felét az én szüleim, de a szüleim persze nem kértek vissza egy fillért sem. Amúgy eleg ciki a rokonság előtt, de ez van, hülye voltam, már nem vagyok az. Van már boldog párkapcsolatom es egy kisfiam. Ha szar a helyzet, igenis el kell válni.
2021. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!