Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Megbántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? Megbántam nagyon a múltamat és nagyon zavar ez.

Figyelt kérdés
A múltamra vissza tekintve elég nagy r**banc voltam de nem tudom visszacsinálni pedig megtenném. Volt egy jó haverom akivel ilyen barátság extrákkal kapcsolatban voltunk több mint egy éven át. Volt egy haverja és egyszer nagyon részegen lefeküdtem velük kb 10 perc különbséggel. Volt még 1-2 alkalmi kapcsolatom de az nem vészes. Ezt viszont nagyon szégyellem olyannyira hogy a világon senkinek sem mondtam el még a férjemnek sem pedig Ő mindent tud. Nem kell azt gondolni hogy most is ilyen vagyok vagy hogy csalom a férjem mert eszembe sem jutott soha. Eddig nem is volt gond, elköltöztem a kis faluból, itt senki sem ismert, nem sűrűn mentem haza inkább a szüleim jöttek, gyerekünk született. Sok év után múlt héten hazamentünk balszerencsémre. Éppen sétáltunk a picivel amikor összefutottam a haverommal aki persze megölelt és közben megfogta a fenekem. Nagyon ciki volt leállítottam azonnal és ott hagytam. Másnap mentünk bevásárolni férjemmel és valami csoda folytán újra összefutottunk de már mindketten ott voltak. Persze leállítottak beszélgetni és hiába mentem volna tovább férjem jó társaság lnak gondolta őket. Természetesen előhozták hogy milyen jókat bulizgattunk régen stb majd egyikük tett egy erős célzást amiből férjem vette a lapot. Ott is hagytuk őket azóta nem hajlandó beszélni velem. Annyit mondott hogy el kellett volna mondanom és hogy biztos azért nem mondtam el mert csalom egyikkel. Pedig tényleg csak azért nem mondtam el mert hihetetlenül szégyellem. Azt hiszem sikerült elveszítenem a bizalmát :(
2019. nov. 13. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tehetsz, őszintén elmondod ezt neki es hogy azert hallgattal mert nem akartad elvesziteni.
2019. nov. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Jó nagy suttyó a haverod.

A férjed se egészen kerek, én se tudok a feleségem minden egyes aktusáról. Ő se az enyémről, sőt talán én se tudnám mindegyiket felidézni.


Szóval a múlt nem változik, bármit is tesz, vagY gondol bárki, bármit.


Ülj le mellé, mintha két felnőtt volnátok, és mondd ezt el neki.

Remélem, nem válás lesz!

2019. nov. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tehetsz: megpróbálod vele megbeszélni a dolgot őszintén. Ez azért olyan dolog, ami sokak erkölcsi felfogásába nem fér bele. Legalább ekkora gond szerintem a számára, hogy hogyan kavarhattál két ekkora tajparaszttal, akibe annyi tapintat nem szorult, hogy ne rondítsanak bele a kapcsolatodba. A férjed helyében lehet, hogy szájon vágtam volna valamelyiket, de legalábbis erős lett volna a kísértés.
2019. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!