Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék segíteni a problémán?

Figyelt kérdés

Első házasságomból született 26 éves lányomra feleségem féltékeny.

Lányomnak nem túl gyakran vannak kérései, gyakorlati segítségre szorul.

Ilyenkor mindig megoldom hogy ráérjek és segítsek neki.

Feleségem ilyenkor morog hogy vele bezzeg nem vagyok ilyen, neki

szoktam nemet mondani kéréseire. Meg az is a baja hogy lányomnak miért nem a saját férje segít hiszen már van.

Egyre többet vitatkozunk. Mit tehetnék hogy csökkentsem az ebből adódó feszültséget?


2021. júl. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha a viselkedése nem elég, ez a mondat:


"mert neki szoktam nemet mondani a kéréseire"


erősen jelzi, hogy nagy gondok vannak a jelenlegi feleségednél. Ilyen nincs, hogy minden kívánságot teljesítesz, mi az hogy kérdőre von mert nemet is mondasz?


Nem a lányoddal való kapcsolatból jön a feszültség, hanem a feleségedből. Ha ő nem tudja elfogadni a gyerekeddel való kapcsolattartást, hisztizik, féltékeny, megbeszélni pedig nem lehet vele, akkor sajnos ismét rosszul nősültél.

2021. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az a fő probléma ha neki valamiért nemet mondok. Feleségem azt

szeretné hogy akkor lányomnak is mondjak nemet néha.

2021. júl. 5. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azért a lányod is megéri a pénzét ha 26 éves férjes asszony létére apucihoz rohangál. Számomra is fura, hogy nem ketten a férjével próbálják megoldani hanem az apjához szalad a kéréseivel. Ennyi idősen én már nem ezt tettem.
2021. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is van furcsaság mindkét oldalban.

A lányodnal is furcsa, aki ugye felnőtt, férjes nő hogy mindig hozzád megy.

Azt sem írtad hogy a feleségednek segítesz-e ha ő kéri.


De! Szerintem az BAROMIRA nem normális ha egy ember (akár ffi, akár nő) ennyire féltékeny és irigy a párja gyerekére.


Alap esetben a szülőnek a gyereke (az egyik) legfontosabb és ha tud rajta/neki segíteni miért ne tenné? Miért kell a gyerekedre irigynek lenni? Neki van gyereke?


Minden esetre furcsa és szerintem nem normális.


De az tényleg bökheti a csőrét a neki mindig nemet mondasz a lányodnak meg mindig igent.


De mégis más. Áhh nehez ez.

2021. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha van férje, akkor gyakorlati dolgokban őt kellene megkérnie..

Hozzád csak akkor menjen ha zsé kell.. :-D

2021. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!