Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak a férfiak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak mindig leszólva?

Figyelt kérdés

Van egy csoport facebookon, ahol nők,asszonyok vannak, és folyamat jön az anonim poszt, hogy milyen férfival áldotta meg a sors, szolgának érzi magát..stb.

Szinte minden 2. erről szól.


Vidéken élek a férjemmel, jelenleg várandós vagyok. Korábban, amikor én is dolgoztam, elmosogatott,vagy berakott egy adag mosást, esetleg olykor felporszívózott. ( mondjuk 2havonta 1x )

Mióta itthon vagyok, a benti munkákat csak én csinàlom, max a rendre felhívom a figyelmét.. vannak kinti munkák, amiket megcsinàlok, és fizikailag nem megterhelő.

Ő 10 órázik hétfőtől-péntekig, munka után kimegy, és folyamatosan csinál valamit a ház körül. Bármit megcsinál, amit kérek tőle. Kölcsönösen vagyunk egymásnak, számíthatunk egymásra.


Nekem ez annyira furcsa olvasni/látni, hogy ennyire megalázzák a férjeiket, mégha név nélkül is teszik.


Szerintetek ez miért van? Vagy mi lehet az oka?


2021. jún. 27. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb a másikat elhordani mindennek, minthogy szembenézek azzal hogy ók a felelősek a saját életükért.

Panaszkodnak egy kicsit ismeretleneknek rokonoknak hogy milyen rossza másik ettől egy kicsit megnyugszanak és minden megy tovább.

Még abba sem gondolnak belle hogy ezzel a saját maguk életét, dűnéseit minősítik rossznak.

2021. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az még furcsább, hogy (tisztelet a kivételnek) a férfiakat miért nem zavarja a kosz, miért jó nekik retekben, rendetlenségben meg mosatlanban élni?? Mert 90%-ban mindig ez a felállás, hogy a férfi van lustának elhordva. Aztán persze csodálkoznak, ha a feleség egy "sárkány"... Még jó, hogy az, ha egy másik személy után is takarítani kell, ingyen, aki a rend fenntartására sem figyel utána persze, emiatt sokkal fáradtabb is a nő, meg aki a tisztaságot szereti, az nem tudja csak úgy otthagyni, hogy majd talán több nap múlva a másik kegyeskedik nekiállni...
2021. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12. Azt tanulták meg otthon hogy a takarítás a nő dolga.

Aki nem akar az ebből nem is fog kilépni.

2021. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy te mit keresel abban a csoportban?

Önigazolást?

2021. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!