Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak a férfiak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak mindig leszólva?

Figyelt kérdés

Van egy csoport facebookon, ahol nők,asszonyok vannak, és folyamat jön az anonim poszt, hogy milyen férfival áldotta meg a sors, szolgának érzi magát..stb.

Szinte minden 2. erről szól.


Vidéken élek a férjemmel, jelenleg várandós vagyok. Korábban, amikor én is dolgoztam, elmosogatott,vagy berakott egy adag mosást, esetleg olykor felporszívózott. ( mondjuk 2havonta 1x )

Mióta itthon vagyok, a benti munkákat csak én csinàlom, max a rendre felhívom a figyelmét.. vannak kinti munkák, amiket megcsinàlok, és fizikailag nem megterhelő.

Ő 10 órázik hétfőtől-péntekig, munka után kimegy, és folyamatosan csinál valamit a ház körül. Bármit megcsinál, amit kérek tőle. Kölcsönösen vagyunk egymásnak, számíthatunk egymásra.


Nekem ez annyira furcsa olvasni/látni, hogy ennyire megalázzák a férjeiket, mégha név nélkül is teszik.


Szerintetek ez miért van? Vagy mi lehet az oka?


2021. jún. 27. 23:06
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
A jelenséget magàt alulreprezentàltsàgnak hívjàk. Az a csoport, aki ezeknek a mondatoknak ellent àllna, nem jelenik meg a fb-csopikban, különböző okokból.
2021. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg nem olyan a férjük, mint a tiéd. Munka mellett 2-3 gyereket nevelnek, és elegük van abból, hogy a férjük otthon semmit nem csinál, csak hazajár pihenni, meg enni.
2021. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy neked nem olyan a férjed, mint nekik.


"Nekem ez annyira furcsa olvasni/látni, hogy ennyire megalázzák a férjeiket"

Ha egy lusta dög ötthon, akkor miről írjanak?


Indíts te is egy csoportot, ahol a normális férjekről lehet írni. nem lenne túl nagy sikere. nem azért, mert nem léteznek, hanem akiknek rendben van az élete, az nem szokott róla irogatni.

2021. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ő 10 órázik hétfőtől-péntekig, munka után kimegy, és folyamatosan csinál valamit a ház körül. Bármit megcsinál, amit kérek tőle. Kölcsönösen vagyunk egymásnak, számíthatunk egymásra."


És ezt te leírtad abba a Facebook csoportba?

2021. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Engem ugyanez zavar a standup-osokban, mindig ekézik a feleségeiket.


A házasság nem kötelező, nem értem, akinek baja van a férjével/feleségével, miért nem válik el.

2021. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Majd olvasd vissza ezt a kérdésed 5 év múlva. 😂
2021. jún. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem olyan a ferjuk mint a tiéd, mert nem csinál meg semmit kérésre stb
2021. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
A feminista agymosás miatt a nők többsége elvárja, hogy a férfi minden téren kiszolgálja őt. Örülök, hogy vannak még olyan normális nők, mint te.
2021. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Munkatársam mondta hogy a nők már a 80as években is úgy beszéltek a férjükről mint a rongyról. A nők ilyenek.
2021. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársad nem tette hozzá, hogy a férfiak meg a feleségükről beszéltek úgy. Járj csak utána. A házisárkány meg a lusta here. Már-már archetípusok.
2021. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!