Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyunk együtt. Van már egy 2 éves fiunk, varjuk a kislányunkat.

Szeretjük egymást.


Mikor összejöttünk is mar rengeteget dolgozott. Reggel 6fele elment, este 6-7volt mire hazaért. Hétfőtől szombatig. Szoval nem árult zsákbamacskát, nem az evek alatt alakult ez ki. Meglett a fiunk, már szóba került a munkahely váltás. Most, hogy ismét terhes lettem, (6.hónapban járok) felmkndott. Olyan helyet keresett, ahol nincs ennyi munkaidő. Most 6tól fél3ig dolgozik. Igen ám, de utána kb 5böl 4x munka utan elmegy a tesójával maszekolni + szombat egész nap. Lensegében ugyan annyit van távol, mint az előző munkahelyen. Igaz a pénz jobb, de ez nem kárpótol.

Emellett idáig a vasárnapok nagyjából szabadok voltak, az a családé.

Lassan ott tartunk, minden vasárnapra jut neki valami. Valami ismerős tuti épitkezik, autótszerel, stb..és ferjem hívja segítségül. Ő meg amilyen jószívü megy is, mi is felújítunk, majd visszasegítenek alapon.

Én kb 7 napból 7et, 24ből 24 órát a gyerekkel vagyok. Ha valahova mennék, az gyerekkel. Nagyon max anyának lepasszolom. Most 1 hónapja az autóm is darabokban, így lassan 1 hónapja a helyi kisbolton kívül sehol nem voltam.

Egyre jobban úgy erzem be fogok csavarodni.

Imádom a fiam, szeretek vele lenni, de hogy kb rajta kívül már senkivel nem találkozok ez sok.

Férjemnek ezt elmondtam, ő totál nem ért meg. Az a válasz mindig, üljek be a kocsiba azt menjek ide oda amoda, ne itthon unatkozzak. Mikor megemlítem neki, hogy jobban örülnék, ha a pénz helyett a család fontosabb lenne, még majdnemcsak ő sértődik meg, mert megteremt nekünk mindent, nekem meg ez sem jó.

Emellett a tesója kihasználja nem kicsit. Hiába mondom neki, vakon megy utána.


Egyszerűen nem tudom már mit kellene csinálnom.



(A tuti megcsal, van valakije típusú kommentek, amik ilyenkor "menők" na ezekre nem vagyok kíváncsi, mert 1000%, hogy nem csal meg, meg csak gondolatban sem)


2021. jún. 26. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érti, amit mondasz neki.

Mondd el óránként, hogy nem kell a pénze, ő kell, az ideje.

És ne is költsd el, amit megkeres, tedd félre, hogy lássa, hogy pl. a harmada is elég.

2021. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy számlánk vany 2 bankkártyával. Az összes bevétel erre megy. Fillérre pontosan tudja mire költök (ahogy fordítva is) latja mennyi megy el, a többi meg csak gyűlik. Erre mindig az a válasz, hogy inkább több legyen, mint nélkülözzünk.
2021. jún. 26. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog változni, munkamániás lett. Az én férjem g ugyanezt csinálta. Ő vasárnap is dolgozott estig. Mindenki el volt olvadva, hogy milyen jó ember, mennyit dolgozik. Csak azt nem látta senki, hogy otthon szinte sosincs, és hogy a házasságunk egy fridzsiderrel volt egyenlő.
2021. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos itt nem a pénz játszik. Menekül otthonról. Ez jobb nem lesz.
2021. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
2: Erre válaszold neki, hogy számodra a pénz sem mit nem ér. Az együtt töltött idő az, ami neked sokat ér, és ő minusz 1000-en van jelenleg, mert amióta ismered, nélkülözöl, és nem bírod tovább, és ha ez 1 hónapon belül nem oldódok meg, elköltözöl. Szóval ő elégtelen férj emiatt számodra, és szeretnéd megszakítani a kapcsolatot vele, ha ezt nem változtatja meg.
2021. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!