Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a férjem?

Figyelt kérdés
Férjem 36 éves én 32 vagyok, 13 vagyunk házasok, két gyerekünk van. Az utóbbi időben egy betegség miatt sajnos híztam, amire a férjem megjegyzést is tett, nagyon rosszul esett, de szerencsére a plusz kilók ahogy jöttek, olyan gyorsan le is tudtam őket adni. Ennek ellenére a férjem újabban szinte állandóan talál valami kivetnivalót rajtam, őszül a hajam, miért nem festetem, miért nem hordok világosabb ruhákat, szóval mindenbe beleköt. Idegesít, de úgy voltam vele, hogy biztos csak jót akar, így mondtam neki, hogy évek óta hosszú lapockáig érő hajam van, levágatok belőle vagy 15 centit, meg kipróbálok egyenlőre egy melírt, erre totál kiakadt, hogy ki tudja, hogy fogok akkor kinézni és biztos, hogy nem. Nem értem, hogy miért viselkedik velem így, megjegyzéseket tesz a külsőmre, ha változtatni akarok rajta akkor meg abba köt bele.
2021. jún. 16. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem biztos, de amikor van egy másik eszménykép a fejben ez leggyakrabban egy harmadik szokott lenni, akkor az agy így degradál le téged, hogy annak az egynek a tökéletességét igazolja. Ez lehet, hogy még csak tudatalatti vonzalom, hogy tetszik neki valaki, és így taszít ki a párod.
2021. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vizionálnék egyből harmadikat. Vannak emberek, akiknél így vezetik le, ha valami másban (is) gondjaik vannak (akár a kapcsolat többi dolgát illetően, akár mondjuk munkahelyen, stb.).
2021. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Biztosan ő sem tökéletes, kritizáld egy kicsit őt is, hadd lássa, milyen jó érzés.
2021. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Halad az idő. Ő öregszik és zsémbessé válik. Fél, hogy nem tud megtartani. Sok pasinak emiatt megy tönkre a házassága. Nehezen visszafordítható folyamat, de nem lehetetlen. De ha esetleg csereéretté válik én szívesen átveszlek! ;)
2021. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
#4 "Fél, hogy nem tud megtartani." Mi a megoldás? Elüldözi. Fck logic.
2021. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
#5 pánik helyzetben az ember sokszor cseleksziok meggondolatlanuk. Ha szeretek valakit nem megyek az agyára. Ez lenne az alap. De sajnos sokaknál nem így működik emiatt rengetegen szenvednek. Az is aki elüldözi - mert valójában nem ezt akarta, de az agya kikapcsol. És az is akit elüldöz, mert szegény érthetetlenül áll a dolgok előtt. Nem logikus, de sajnos az esetek nagy többségében igy történik. A hiba nem az én logikámban van, hanem sajnos az emberek agyában!
2021. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magával van baja, elégedetlen az életével, vagy csak valamivel, és ezt rád vetíti ki.
2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugyanez volt, aztan tenyleg volt harmadik.
2021. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, közben már megvolt neki az utódom.
2021. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fogad el úgy, ahogy vagy. Valami kihűlt függetlenül attól, hogy van e harmadik. Lehet, hogy nincs, de a jelek arra utalnak, hogy lesz.
2021. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!