Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, mit szólnátok ha 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ha 10 év együtt élés után, még nem kérné meg a kezeteket a párotok?

Figyelt kérdés

Nem téma nála a házasság.

Nincs problémám vele, jól elvagyunk, de utálom a gondolatot, hogy úgy fogok meghalni, hogy soha senki nem vett el feleségül, csak úgy voltunk mint a befőtt.


2021. máj. 26. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
8nál tartunk és nem történt meg, szerencsére tartja magát a megbeszéltekhez, miszerint hiába vannak gyerekeink is, házasodni felesleges
2021. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vágyom házasságra, én megelégednék azzal, ami neked van. Egy stabil kapcsolat. Nem az a lényeg, hogy házas vagy-e vagy se.
2021. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Bokdog lennék, mert nem kellene nemet mondanom. Soha nem akarok feleség lenni
2021. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálam ez elő nem fordulhatott volna. A férjemmel még a kapcsolat elején, úgy kb egy év után merült fel először ez a téma. Tisztázás szintjén, hogy tudjuk mi a helyzet: mindketten házasságpártiak voltunk és behatárolható időn belül, úgy öt-hat év, szerettünk volna eljegyzést, esküvőt. A részleteket később, az évek alatt finomítottuk még, és végül az ötödik évfordulón meg is történt a lánykérés.
2021. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Már rég nem lennék vele együtt. Ennyi.

Nekem fontos, hogy akivel együtt szeretnénk leélni az életünket, azzal házastársak legyünk, én nem kívántam életem végéig egy pasim csajom kapcsolatban lenni. Nekem ez egyszerűen hosszútávon kevés. Ez van. Ha a másik fél nem akar házasodni, akkor oké, szíve joga, nem kényszerítem semmi olyanra amit nem akar nyilván, de ő se várhatja el, hogy erről a vágyamról lemondjak, szóval akkor nincs értelme folytatni egy ilyen, számomra jövőtlen viszonyt, felesleges húzni egymás idejét. Ezért szakítanék, de nem 10 év után, hanem amint kiderül, hogy neki nem opció a házasság. Biztos nem várnék éveket a semmire. Ezt a dolgot nyilván vagy őszintén elmondja a màsik korrekt módon, vagy sunnyog és lapít, és ha kérdezi az ember, szeretné megbeszélni normális emberi módon, akkor terel/ nem válaszol stb, ami szintén egy vàlasz... Csak sok nőnek ez nem esik le.

Nálunk ezzel nem volt egyébként soha probléma, a férjemnek is ugyanolyan fontos a házasság, mint nekem. Mi az elején meg is beszéltük , hogy szeretnénk házasodni, egyeznek az elképzeléseink a jövőt illetően, (ő hozta fel a témát). 1,5 év után össze is házasodtunk, ennek idén lesz 10 éve. :)

2021. máj. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék. Én nem is akarok megházasodni.
2021. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!