Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, mit szólnátok ha 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ha 10 év együtt élés után, még nem kérné meg a kezeteket a párotok?

Figyelt kérdés

Nem téma nála a házasság.

Nincs problémám vele, jól elvagyunk, de utálom a gondolatot, hogy úgy fogok meghalni, hogy soha senki nem vett el feleségül, csak úgy voltunk mint a befőtt.


2021. máj. 26. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

szerintem tok mindegy, hogy x vagy y mit szolna, lehet nekik tokre nem is fontos a hazassag es total nem erdekelne oket. a lenyeg, hogy teged ez zavar.


mondjuk az se mindegy, hogy a pasi pl. kifejezetten hazassag-ellenes vagy csak teged nem akar elvenni. beszeltetek mar errol? mit mondott? mik az ellenervei?

2021. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ő már volt nős egyszer, és elég macerás huza vonával lett vége, és azt mondta az elég volt neki.

Megértem, de egy másik nő által okozott rossz emlékek miatt, most én szívok egy életen át.

Ez igazságtalan.

2021. máj. 26. 20:44
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen esetben szerintem siman lehetne, hogy hazassag utan panikba esne, es csapdaba esve erezne magat. Lehet, hogy soha, meg gondolatban sem szandekozna megcsalni, es szivesen aldozna a kozos eletert mindent, de csak igy, ha nincs irasba adva. A hazassag az elkotelezodes visszavonhatatlansaga szamara.
2021. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez zavar az nem jut el 10 évig. Szakít amikor egyértelmű, hogy nem azonos a vágyuk a jövővel kapcsolatban.
2021. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem bízik meg benned, ezért nem mer elköteleződni.

Én is így vagyok ezzel.

2021. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Mit adna neked az a papir azon kivül h elmondhatod, házas vagy?
2021. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
A házasság amúgy is csak egy papír. Rengetegen dugnak félre házasság ellenére, és vannak, akik hűséges és bensőséges párkapcsolatot alakítanak ki házasság nélkül. A szomorú igazság az, hogy nem bízhatsz a másikban.
2021. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rajta kiakadva, és nem adna semmit a papír, mert amint írtam így is jól elvagyunk már 10 éve... Csak néha, így 10 év távlatában, eszembe szokott jutni, hogy nekem soha nem lesz esküvőm és férjem.

Van, hogy úgy említik a páromat nekem, hogy a "férjed", és akkor szoktam mondani, hogy nem az csak együtt élünk 10 éve, az emberek pedig elképedve néznek.

Nem akarom elhagyni vagy ilyesmi, szó sincs erről, csak szar érzés, hogy soha senki nem vett el ha így halok meg.

Ennyi szimplán.

2021. máj. 26. 21:49
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Majd lehet, hogy 60 évesen elvesz.
2021. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel az a baj, hogy ha nem bízik benned minek van veled? Meg értem én hogy ráfázott de semmi közöset nem akar? Marmint ha egyutt vagytok 20 evet es utana szetmentek, az a szetmenes sem lesz szebb mint egy válás , sőt. Azert csak lesznek közös szerzemények, vagy mindenki külön kasszán lesz? Valahogy akkor is egyezkedni kell. Vagy akkor kozos elet, gyerek semmi nem lesz?
2021. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!