Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tudok időpontot foglalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
Nem soká lesz az esküvőm. Azon gondolkodtam hogy ugye lesz névváltozás, Kormány ablaknál hogy tudnék ezekre időpontot foglalni.
2021. máj. 18. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
1818
2021. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkapun a legegyszerűbb. Érdemes besuvasztani egy délelőttre/délutánra az összes okmányod cseréjét, hogy ne kelljen hetekig mászkálnod miattuk.
2021. máj. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy terveztem

Csak neten nem tudom milyen menüpontban kell választani. Mondjuk annyira még nem is néztem rá csak nagyjából

2021. máj. 19. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért kell hívni a 1818-at
2021. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bonyolult. Összeírod magadnak, v kipakolod magad elé azokat az okmányokat, amiket cserélni kell és szépen megkeresed őket a rendszerben.
2021. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!