Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ideiglenes személyi igazolvánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideiglenes személyi igazolvánnyal is lehet időpontot foglalni az anyakönyvvezetőnél?

Figyelt kérdés
Sajnos elhagytam és nem hiszem hogy kész lesz addig, jövő héten már mennünk kell bejelentkezni és lefoglalni a végleges időpontot.
2010. aug. 24. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hiszen az ideiglenes személyi is alkalmas arra, hogy igazold vele a személyazonosságodat. Lakcímkártyád gondolom, van, azt azonnal megcsinálják. A biztonság kedvéért azért vidd el az útleveledet is, ha van.
2010. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy útlevele érvényes nincs a kérdezőnek, akkor nincs ideiglenes személyi, ha van érvényes útlevél(2éve a páromnak és nekem is ellopták a cuccainkat, páromnak volt útlevele, neki azonnal pótolták a lakcímkártyát és intézték a személyit, nekem ideiglenes személyit is csináltatni kellett)

Igazolni tudod magad, bár az okmányszámot kérik, és nem ugyanaz az okmányszám mint ami az új lesz.

A legbiztosabb ha felhívod az anyakönyvvezetőt, biztosabb. Én nem mennék, nehogy ott és akkor derüljön ki, hogy nem lehet intézni, vagy az esküvő előtt legyen gubanc abból, hogy nem egyeznek az okmányszámok, és amilyen bürokraták...

2010. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ha addigra nem készülne el a személyi akkor érvényes útlevél vagy 2002 után készült jogosítvány (kártyás) is jó.

Ez biztos mert mi a múlt hónapba házasodtunk és páromnak a személyi-e aznap az útlevele 1 hónappal előtte járt le ezért a jogsiát kérték.

Nekünk is volt az igénylő lap másolata amit ilyenkor adnak hogy "még is tudd magad igazolni" ezért mégis a jogsit kérték.

Ha szerencsétek van megérkezik mi pénteken csináltattuk és rá következö héten kedden meg is érkezett az új személyi.

A személy csinálásának ideje 2 hét és azt még gyorsítani sem lehet.

De valami miatt okmány iroda függö is

Remélem segítettem Sok boldogságot

2010. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen mindenkinek! Felhívtam az anyakönyvvezetőt, és mondta, hogy az ideiglenest nem fogja el, akkor kell egy érvényes útlevél, de az is lejárt, úgyhogy sürgősségivel kellett ma csináltatnom 15.000 forintért... :( Mindegy, ez van, én voltam a hülye... A többieknek tanács: Soha, de soha ne halogassátok egy napig sem az okmányok elintézését!!! :)
2010. aug. 25. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!