Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha újrakezdhetnéd, még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újrakezdhetnéd, még mindig elvennéd a mostani feleséged, még mindig igent mondanál?

Figyelt kérdés

Magyarán nem bántad meg, hogy azzal az emberrel kötötted össze az életed, akivel?

Ha lenne választásod, lenne helyette más, akit megbántál, hogy elengedtél, netán a házasságod alatt ismertél meg?


2021. máj. 11. 23:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ez nem ítélkezés, ez tény . Te írtad, hogy boldogtalan vagy. Mert mindegy hogy fogalmazol, hiányérzeted van. Én max. neked akartam jót.
2021. máj. 12. 14:38
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Hihi. Kérdező, de ez a te kérdésed, nem ő kért tanácsot. :D
2021. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. Én elvenném újra a feleségemet. Még mindig nagyon szeretem, és úgy érzem, ő is engem, jó a házasságunk, most is működik köztünk szex, kommunikáció minden, jól érezzük magunkat egymás társaságában. Semmiképp sem bántam meg.
2021. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23 Ezt nagyon jó volt olvasni :)



(ettől függetlenül nem értem miért pontozzák le azt, aki vállalta, hogy megbánta)


De mindegy, köszönöm mindenkinek :)

2021. máj. 14. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!