Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha újrakezdhetnéd, még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újrakezdhetnéd, még mindig elvennéd a mostani feleséged, még mindig igent mondanál?

Figyelt kérdés

Magyarán nem bántad meg, hogy azzal az emberrel kötötted össze az életed, akivel?

Ha lenne választásod, lenne helyette más, akit megbántál, hogy elengedtél, netán a házasságod alatt ismertél meg?


2021. máj. 11. 23:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok a házasságomban, ismét hozzámennék bármikor :)
2021. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz kérdés, azt hiszem nem.

Nagyon fiatalon házasodtunk, azóta túl vagyunk a 33. házassági évfordulón. Szerelem volt. Ma is szeretem, de már nyilván nem úgy.

De évekkel ezelőtt megjött az az érzés, hogy lehet, hogy nem őt kellett volna választanom, de semmiképp nem lett volna szabad ilyen korán nősülni. De tisztelem, fantasztikus ember, sokmindenért nagyon hálás vagyok neki, de már rég nincs szó szerelemről.

Ugyanakkor tudom, iszonyú fájdalmat okoznék neki ha elhagynám, és ezt nem érdemli meg.

2021. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13 És te magadnak? Te mit szeretnél?
2021. máj. 12. 13:21
 15/24 anonim ***** válasza:

Mi is elég fiatalon jöttünk össze, 16 éve vagyunk kapcsolatban és 10 éve vagyunk házasok.


Sok mindent máshogy csinálnék, de alapvetően magát a kapcsolatot és a házasságot nem bántam meg, szóval most is igent mondanék.

2021. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

13-as vagyok. Az elmúlt nem is tudom, kb 5 évben 2 olyan lánnyal találkoztam, akik miatt akár el is váltam volna. Egyrészt a lelkifurdalás miatt, másrészt mert nem akartam a nejemnek fájdalmat okozni, és persze mert mint embert, társat nyilván szeretem, nem tettem meg. Ja és persze az is közrejátszott, hogy mind a két esetben, ha racionálisan végiggondoltam, tudtam, hogy max pár jó évem lehetett volna velük, de semmiképp sem életfogytig kapcsolat.

Így maradok, kitartok amellett a nő mellett, aki szeret, akivel annyi mindent átéltünk már, akkor is, ha nem ő számomra a nagy ideál.

2021. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16 Szomorú. Nehogy megbánd évek múlva.
2021. máj. 12. 13:36
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

Legalább akkora a kockázata annak is, ha elválok és új kapcsolatot kezdek, hogy azt bánnám meg. :)

Itt nincs igazán tökéletes megoldás, ez van.

Nyilván azoknak a jó, akik elsőre megtalálják azt a párt, akivel évtizedek múltán is olyan szenvedéllyel tudnak élni mint az elején.

2021. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát ez nettó gyávaság, de ahogy gondolod. Nem azért válik az ember normális esetben, mert van egy tuti befutó, hanem maga miatt.

Tudod a társad neked szamár, csak ő ezt nem tudja

2021. máj. 12. 13:44
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez messze nem ilyen egyszerű. De persze ismeretlenül könnyebb ítélkezni :)

Én nem teszem, senkivel szemben. Csak röviden hozzászóltam a kérdéshez, anélkül, hogy bárkit bármiről meg akarnék győzni.

2021. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!