Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért önző lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért önző lennék?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom, férjem erre előbb beközölte hogy este átjön a haverja, mert olyan jó idő van, kint lesznek, isznak.

Én terhes vagyok jelenleg, 2 het mulva szülök, és van egy 2 és fél éves. Csak este tudunk együtt lenni, segítségünk nincs, aki vigyázzon a gyerekekre. Kaptam ma egy tortát reggel, plusz szombaton elmegyunk étterembe, mert csak ennyit kértem, mondtam ajándékot ne vegyen.

Mikor mondtam hogy azt hittem este együtt leszünk, azt mondta de kaptam tortát, meg elmegyunk szombaton...

Aztan mondta hogy akkor lemondja. De mondtam hogy ne mondja mostmar le, mert így már semmi kedvem, nem fogom magam jól érezni. Mondta hogy jó, bocsánat, és lemondta.

De én sajnálom már nem érzem jól magam, semmi kedvem.


2021. máj. 11. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Ez bolhából csináljunk elefántot dolog. Ha meg mégis annyira szar, mint ahogy itt írod, hogy sosincs veled, nem csinál közös programot, szilveszterkor se volt otthon stb stb, akkor minek vállaltál be erre a szar kapcsolatra még egy gyereket? Ja, hogy az majd megjavítja... Hát, nem.
2021. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért járkál el ennyit a párod? Haverok?
2021. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Hat ez nekem terhesseg nelkul is rosszul esett volna. Ha ma van a szulinapom, akkor ma velem kell foglalkoznia, nem a havarjaival...
2021. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alap dolog, de nekem ezt a párom is tudja. És én meg tudom, hogy ő is így gondolja alapból is. Ha tudnám, hogy neki ez nem alap, de én így szeretném, akkor szólnék neki. Ha új kapcsolat lenne és ez lenne az első közös ünnep, akkor is elmondanám, hogy mik az elvárásaim, ha vannak.
2021. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Este beszéltünk és azt mondta elfelejtette,kiment a fejéből hogy szülinapom van...

És gondolta lehetnék én is velük kint, de lemondta hogy kettesben legyünk. Sajnos nem volt túl jó az este. Nekem rossz kedvem volt. Ennyit erről. Nekem fontosak az ünnepek, neki nem. Ez derült ki.

2021. máj. 12. 05:48
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szülinapomon velem legyen, ne haverokkal. Pedig nem vagyok terhes.
2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudta elfelejteni, hogy szülinapod van, ha még tortát is kaptál reggel??? Ez csak valami gagyi kifogás. És ha neki nem fontosak az ünnepek, akkor ez mért csak a 2. gyereknél derül ki?
2021. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy dolgot fűznék hozzá: Ha egy nő valamivel kapcsolatban a nemtetszését fejezi ki, az miért hiszti?

Láttatok már hisztiző embert? De gyermeket biztosan.

Ha a kérdező nem üvöltve és bőgve fejezte ki magát akkor az nem hiszti.

2021. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondattad volna, hogy okés te is át hívod barátnődet, vagy hozzá a barátja az ő párját és mivel ugyis szulinapod van, van torta is isztok valamit mellé, mert te sem szeretnél unatkozni. Nem muszáj feltétlenül csak kettesben ücsörögni. Össze bújni meg utólag is lehet ha a cimbik el mentek
2021. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!