Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért önző lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért önző lennék?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom, férjem erre előbb beközölte hogy este átjön a haverja, mert olyan jó idő van, kint lesznek, isznak.

Én terhes vagyok jelenleg, 2 het mulva szülök, és van egy 2 és fél éves. Csak este tudunk együtt lenni, segítségünk nincs, aki vigyázzon a gyerekekre. Kaptam ma egy tortát reggel, plusz szombaton elmegyunk étterembe, mert csak ennyit kértem, mondtam ajándékot ne vegyen.

Mikor mondtam hogy azt hittem este együtt leszünk, azt mondta de kaptam tortát, meg elmegyunk szombaton...

Aztan mondta hogy akkor lemondja. De mondtam hogy ne mondja mostmar le, mert így már semmi kedvem, nem fogom magam jól érezni. Mondta hogy jó, bocsánat, és lemondta.

De én sajnálom már nem érzem jól magam, semmi kedvem.


2021. máj. 11. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Ohhh... Ez is egy jó kapcsolat. Kihisztizted, most már vágj hozzá jó képet.

N

2021. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mit hisztiztem? Ennyit mondtam hogy azt hittem együtt leszünk.

Most ezért rossz vagyok?

Csak bánt hogy velem miert nem lehet azt hogy kijovunk a kertbe, ő sörözik, én is iszok valamit és beszélgetünk.

De neki ez soha nem jut eszébe

2021. máj. 11. 17:46
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem bántásból, de ez már a vészesen terhes vagy hiszti. (mind a két terhesség utolsó heteiben már csak távolról dobálta a csokit)
2021. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Inkább értékeld, hogy lemondta miattad…

Nem gondolatolvasó, kértél valamit előtte, azt megkaptad, azt hitte, erre vágysz, és ennyi, nem közös programra is ma.

Gondolom amúgy is, minden este együtt vagytok. De ő, a kedvedért veled lett volna.

Feleslegesen ne hisztizz, inkább elvezd.

2021. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem ez nem a terhességtől függ. Mert ha anélkül csinálta volna, akkor is rosszul esett volna
2021. máj. 11. 17:48
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen mi esik rosszul? Hogy a haverjával akart egyet iszogatni meg beszélgetni? Minden este melléd fekszik le, nem?

Attól, mert ma van a szülinapod, még valószínűleg nem biztos, hogy egyértelműnek vette, hogy veled kell lennie. Hisz kértél valamit, megkaptad. Más a gondolkodása.

De szóltál neki, ő téged választott, kevés ilyen lett volna úgy, hogy már előtte mással megbeszélte.


És neked nem jut eszedbe megkérdezni, hogy nincs-e kedve kiülni beszélgetni?

2021. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Ne csináld mát ezt. :) Megünnepelt ma is, szombaton is ünnepeltek, azt hitte, hogy így nincs jelentősége a ma estének. Te jelezted, hogy lett volna, ő pedig le is mondta emiatt a programját. Magyarul, amikor jelezted mit szeretnél, úgy alakította, hogy úgy legyen. Tényleg ne hisztizz már be ezen. Itt a szép idő, és még csak este hat van, élvezd inkább az estét.
2021. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az esik rosszul hogy szombaton is reggel 5kor ért haza, meg minden hetvegen elmegy valahova es az sose jut eszébe hogy esetleg velem is lehetne csinálni valamit.

Amúgy arra gondoltam össze bujunk, még utolsó együttlét esetleg a szülés előtt....

2021. máj. 11. 18:05
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, szerintem meg alap, hogy a másik szülinapját együtt töltjük és nem a haverjainkkal... Akkor is, ha kapott tortát meg szombaton majd elmegyünk ünnepelni, mégis csak aznap van a szülinapja.

(Lehet lepontozni nyugodtan.)

2021. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na ez az utolsó. Én is így gondolom. Nekem egyértelmű.

Mondjuk szenteste, szilveszterkor sem volt itthon... Úgyhogy..

2021. máj. 11. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!