Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon egy pszichológus mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy pszichológus mit szólna ehhez: "a család az érték"?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor olvastam itt felnőtt témakörben, mikor egy nő kérdezi , hogy mi számít jobban, ő a gyerekkel... vagy a szeretővel a félrekefélés, hogy leírják szintén -szerintem legalábbis-nők, hogy a család az érték. Egy félrekefélés meg csak pillanatnyi elmezavar.


Miért degradálják a szexet a nők? Miért gondoljátok, hogy egy kapcsolatban x év után már elég lesz, ha csak anyák vagytok és havonta egyszer oda adjátok magatokat, mondván, ennyi elég?

Miért csodálkoztok egy megcsalásnál és miért hiszitek, hogy egy normális kapcsolatnak nem része a normális szexuális élet?

Valóban a család az érték ez tény, de ennek nem szerves része a két házas fél szexuális kielégültsége?


2021. máj. 10. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Általánosítasz. Ez a baj.

Nem minden nő olyan.

Viszont, férfiban is van aki elveszi a csajt ,felcsinálja, s többet nem nyúl hozzá.

2021. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Talán a férfiaknak több részt kéne vállalniuk a házimunkában és a gyermekekkel való foglalkozásban, hogy a feleség ne egy kiszipolyozott cselédlány legyen és legyen kedve huncutkodni. Egy kapcsolat / házasság két félen múlik. Úgy nem működik, hogy elvárok, de nem adok. Ha megoszlanak a tennivalók, akkor a teher is kevesebb az asszonyon és több energiája marad más tevékenységre, pl. a szexre.


De ez csak ötlet azok alapján, amiket itt olvasni szoktam.

2021. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Annyiban nincs igazad 4-es,hogy akkor minek költözik össze a nő egy ilyennel? Minek vezeti el magát? Hisz tudja,hogy milyen a párja. Ezen felül még szül neki 1-2-3 gyereket.
2021. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Vezeti= vezeti
2021. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Veteti
2021. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Amikor az én férjem reklamált a kevés szex miatt, áttadtam neki minden feladatom. Megcseréltük a szerepeket. Ő volt többet a gyerekkel, neki kellett zsonglőrködnie az időpontokkal, ovit, fellépéseket intézni, főzni, takarítani, kenyeret sütni. Én elementem bevasárolni heti 1x, Néha felsöpörtem, olykor kiteregettem.

Na... neki sem volt több energiája a szexhez a nap végén.

Mivel már tudta mivel állok szembe, így le tudtunk ülni megbeszélni, hogy mi mindennel segíthetnénk azt elő, hogy több legyen a közös minőségi idő egymással.


Működik!

2021. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalat mondatja velem de a legtöbb kapcsolat ott csúszik el, hogy sok ffi egyszerűen belustul és egyre kevesebbet segit be aztán még jönnek a gyerekek is, a nő meg egyedül van mindenre... bár elismerem hogy én ott követtem el a hibát hogy ki is vettem mindent ex kezéből tehát megcsináltam hekyette jófejsegből.

Ma már nem követem el ugyanezt, párom ugyanúgy csinál mindent, ha kérdezi mit segitsen akkor megmondom és nem mártirkodom hogy majd én megcsinálom.

2021. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És a férfiak miért gondolják, hogy havi egyszeri maszatolás elég? Az éremnek két oldala van! Olvasgass még itt. Rájössz hogy nagyon sok nő igényelné a szexet csak lusta a férj kielégíteni a feleségét! Utana meg csodálkoznak az ilyen férfiak hogy megcsalják!!
2021. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 8-as gondolatai megfontolandóak.


Szerencsém van, nekem sosem volt olyan párom, aki ne tartotta volna fontosnak, hogy én is élvezzem a szexet. Talán pont ezért akadtam ki teljesen egyszer azon, mikor a fodrászom nagy elkeseredésében elmesélte, hogy a párja csak a saját kielégülésére használja a szexet és ha ezt a fodrászom megemlíti neki, akkor a fickó annyit mond, hogy "van kezed, oldd meg magadnak!"


Komolyan nem hittem el, hogy létezik ekkora paraszt, de sajnos azóta mástól is hallottam hasonlót. Elkeserítő.

2021. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jókat írtak eddig. Nálunk több mint 11 év és két gyerek után működik a szex, nagyon is jól. DE. Mi egyenlőek vagyunk a kapcsolatunkban, mindenki csinál mindent a házimunka és a gyerekekkel való foglalkozás terén is. Nem minden az én feladatom otthon, nem mindig nekem kell a gyerekekkel futkosni mindenhova, sőt, még énidőt is kapok, hogy töltődjek is. Persze a férjem szintén.

Továbbá, mindig van szex közben orgazmusom, alap a hosszú előjáték, kényeztetés oda-vissza, így valóban élvezetes vele a szex, nem az van, hogy reszel 3 percet, aztán elmegy, megfordul és alszik. Mivel nekem is jó, én is akarom, és energiám is van rá, ilyen egyszerű.

De nekem se lenne kedvem szexelni egy olyan férjjel, aki mindent rámtol, semmiben nem lehet rá számítani, és annyi neki a szex, hogy lök párat és elmegy, szarik rá, hogy én elmentem-e. Az ilyenek nem tudom, miért csodálkoznak azon, hogy nincs otthon szex.

33N

2021. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!