Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem miért nem csinálta ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem csinálta ezt? Miért nem volt soha ideje rám?

Figyelt kérdés
Állandóan az volt a kifogás, hogy azért nem jön haza, mert nagyon sok a munka. Azért nem marad otthon hétvégén, mert sok a munka. 2 hete elhagytam, azóta délután 5kor hazamegy, elmegy oda, ahova velem nem akart. Ezek szerint inkább menekült otthonról. Ezek szerint élvezi, hogy oda megy, ahova akar. És hiába könyörögtem, hogy velem is foglalkozzon, velem is menjen. Mindig az volt a válasz, nehogy azt gondoljam, hogy ő majd utazik egy mozi, étterem, séta, fürdő, bármi miatt. Tudom, hogy nincs közöm már hozzá, de azért rosszul esik.
2021. máj. 4. 18:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Válj el. Nem véletlen a viselkedése. Az eleje nehéz egyedül, de sok boldog év vár még rád és a gyerekre.
2021. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!