Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valamilyen vicces esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Van valamilyen vicces esküvői sztoritok?

Figyelt kérdés

Vagy olyan, ahol a menyasszony egy "menyasszörny" volt? Esetleg valamilyen cikis, hisztis dolog történt? :) Meséljetek el mindent!


Én voltam anno egy esküvőn, ahol a menyasszony már babát várt, de még nem látszott a pocakja. A szertartás szép volt, de a bulin olyan hisztit kivert, hogy még mindig nevetek, ha eszembe jut :) Az volt a probléma,hogy az esküvői tortára magenta szín helyett sima rózsaszínű cukorvirágokat tettek. Szerintem így is szép volt, de a feleség nagyon kibukott rá, patakokban hullott a könnye kB, és nagyon nehezen lehetett megvigasztalni :D



2021. máj. 1. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Megtörtént!


Ment az esküvő. Közben a lányék házánál, a csaj ex pasija, szépen leparkolt, majd a nappali közepére engedte az anyagot az ablakon keresztül.

[link]

2021. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Amikor bevonult a menyasszony.

Terhes volt latszott. Plusz hatalmas keblek es meghatalmasabb szoknyaresz.


Amikor bejött, vki hirtelen azt mondta, na megjott a hoember is..

Diszkreten probalt senki nem nevetni, de ranezve tenyleg olyan volt.:D

2021. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Van, eddig mindenki elvált akinek jelen voltam az esküvőjén.
2021. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nincs.. inkább szánalmas, amikor igent mondtam...
2021. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi történt 4es?
2021. máj. 1. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve volt azbesküvönkba férjemmel!! Kezdődött úgy, hogy fogadtunk egy profi fotóst mondta van stúdió minden. Ajánlásra kerestem meg! Szépen megyünk a megadott címre, mit ad Isten egy lepukkant kis kamra szerű kis szoba de inkább kamra, hát néztúnk nagyot de hát nagy nap ez a mai! Próbáltunk nem a helyszinre fihyelni. Belépünk a szobába kapásból elsüllyedt a cipőm sarka a padlóba. Férjemet leültette egy kis sámlira ami alatta el is tört. Azt gondoltuk vége a megpróbáltatásainknak. Hát nem, szépen megyünk a templomba egyszer csak érzem hogy az egyik combfixem szépen csúszik lefelé. Gyorsan egy saroba bújva próbáltam vissza húzni. Sikerült, de ahogy léptem úgy csúszott megint le. Mit lehet tenni? Fogtam az egyik karommal fogtam a férjem a másik kezemmel tartottam a combfixem hogy amíg oda érünk az oltárhoz nehogy a bokámig csússzon. Na de ezen is túl vagyunk. Nem volt lagzink így egyből mentünk a nászutunkra egy wellnes szállódába. De jó oda értúnk. Egy erdős terület. Kiszállunk és abban a pillanatban egy kutya kerget vissza az autónkba. Akkor már azt mondtam hogy ilyen nincs. Nálunk ez volt! :))
2021. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen drámázós nincsen, inkább kedves történetek a saját esküvőmről.

- Apukám mesélte, hogy amikor valami miatt visszament az emeletre (ahol a készülődő szoba is volt), az egyik papucsomat a lépcső tetején találta. Anyukám utólag mesélte, hogy a párját ő még korábban távolította el az abroncsom/uszályom alól, de ezek szerint a másik még ott maradt. Szerencse, hogy a lépcsőben megakadt, mert nagyon vicces lett volna, ha a bevonuláskor marad ott a folyosón. :D

- Más esküvőkön is észrevettem már, hogy a násznép is szereti kihasználni, hogy mindenki szépen fel van öltözve. Ez amúgy szerintem is jó ötlet, elegáns családi képeket lehet készíteni meg minden; de azért arra nem számítottam, hogy tíz perccel az esküvőm előtt, amikor apukám jön értem, hogy bevonuljunk; még gyorsan beugranak a fürdőszobába a tesómmal, hogy a hajszárító segítségével James Bondos képeket készítsenek magukról... (Mármint telefonnal készítették a képeket, csak a hajszárító volt a "pisztoly".) Lett is egy kép, amin apám és tesóm a fürdőben James Bondként pózol én meg a háttérben teljes fegyverzetben holtravált arccal állok, hogy mi az istent csinálnak ezek T-10 perckor???

- Hogy ne legyen szükségünk násznagyra/ceremóniamesterre, úgy alakítottuk ki a programot, hogy végig szem előtt legyünk. Ezzel csak annyi volt a gond, hogy csillagszórós kivonulást viszont szerettünk volna. Meg is volt, szép is volt, befordultunk az épület sarkán, és egymásra néztünk, hogy "na most mit csináljunk?". Nagyon izgultam, hogy hogy néz ez ki, hogy kivonultunk és már jövünk is vissza, mit fog szólni a násznép... Teljesen feleslegesen aggódtam, ugyanis egyik rokon elkurjantotta magát, hogy "Na mi van srácok, jó volt a nászút?" és folytatódott tovább az ünneplés. :)

2021. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak annyi volt hogy após másik kerület házasságkötő termébe ment...
2021. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unokanővérem készülődéskor (fürdés, smink...) magára zárta a fürdőajtót, de nem tudta kinyitni. Végül apjának le kellett szedni az ajtót, hogy kijöhessen :D
2021. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-Egy imerősünk esküvőjén az örömapa és fia olyan részegre itta magát, hogy össze vissza tántorgott, üvöltözött és később rávorult az esküvői tortára, valamint antiszemita szitkokat üvöltözött a felesége családjára és ránk is. Mondanom sem kell, 3 év múlva elvált a pár.


-Volt olyan esküvő is, ahol a menyasszony, akinek amúgy nagyon feltűnő "sasorra" volt, késésben volt a ceremóniáról és amikor végre megérkezett a pap kicsit hangosabban, mint akarta, benyögte hogy ennyi idő alatt még a plasztikai sebész is végzett volna az orrával.


-Meg voltam már Lord of the Rings témájú esküvőn is. Nagyon klassz élmény volt :)

2021. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!