Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek mennyire vagytok nyugodtak, türelmesek avagy türelmetlenek, csattogósak?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek az otthontanulást? Mennyire hatott ki ez a párotokkal való viszonyotokra?
2021. ápr. 24. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,véletlen elküldtem...

mennyire önálló?

2021. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
9 éves, azért nem segítek mert dolgozok. Van még egy karonülő is.
2021. ápr. 25. 21:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Munka után gondolom azért végzel házimunkát? Egy nő ha dolgozik is,és a nő is dolgozik, 80-10-12 órákat, plusz utazás, hazamegy, neki áll a házimunkának, gyerkőcöktől kikérdezni a leckét stb. Szerintem a feleséged úgy érzi magára maradt és ezért feszkós.
2021. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tehát 0-24 dolgozol... mesélj még.


Minden értelmes nőnek kilenne a nemlétezője egy ilyen lusta, követelőző pasassal, mint te vagy.

Bár tény, hogy értelmes nő nem is szül gyereket ilyen ember mellé.

2021. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ekkora idiótát mint ami te vagy kedves utolsó válaszoló! Pont, hogy lassan egy papucsnak érzem magam mert olyan házsártos néha a feleségem. Hidd el nagyon sok nő szeretne olyan férjet mint amilyen én vagyok és ez nem nagyképűsködés.
2021. ápr. 26. 18:15
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak azért még annyit, hogy takarítok, mosogatok, bevásárolok. A gyerekekkel foglalkozok amikor itthon vagyok, stb.....
2021. ápr. 26. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!