Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet hosszútávú egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszútávú egy olyan házasság ahol a menyasszonynak orvosi végzettsége van, viszont a vőlegénynek "csak" egy szakmunkás?

Figyelt kérdés
Milyen közös témáik lehetnek a házasulandóknak, ahol ekkora az intellektuális különbség?

#intelligenciakülönbség
2021. ápr. 22. 17:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, mint Hofi mondta "Az van, hogy pénzért mindent. Hát pénzért én is, ne viccelj. Szopok, nyalok, gombot varrok."
2021. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

"a miniszterelnök strómanja."


...és ha majd idővel rájön a csaj, hogy nem is a gázszerelőé a pénz??

2021. ápr. 22. 17:47
 13/44 anonim ***** válasza:
94%
Talán matematikusok vagytok, hogy így kiszámoltátok?
2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
76%

Számomra nem lenne az a pénz, hogy a családomat, gyerekemet és önmagamat ilyen szinten lejárassam és ilyen mértékű gyűlöletnek tegyem ki, mint ami azzal a gnómmal jár, teszem hozzá jogosan.

Várkonyi Andrea számára van az a pénz.

2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező annyira szánalmas, hogy ilyen kérdéssel ütöd el az időt, utána néztem mert nem tudtam miről van szó és a cikkeket elolvasva, KIT ÉRDEKEL?

Azért egy üzletet vezető férfi(még hozzá nagy üzletet vezető) és a szakmunkás között óriási a különbség...

Ez csak egy unaloműző, provokatív kérdés és ezek után te közelebb állsz a szakmunkások érdeklődési köréhez ;)

2021. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
31%

Alapvetően teljesen felesleges keverni az intellektualitást a végzettséggel. Rengeteg diplomást láttam (orvost, ügyvédet is!), aki ha ért is a szakmájához (ami eleve messze nem minden esetben fordul elő), máshoz tök hülye lehet. Ez egy tipikus sztereotípia, hogy aki egyetemet végzett, az intelligens. Hát, nem. De ugyanez a szakmunkásnál is: nem mindenki azért lesz szakmunkás, mert csak oda vették fel iskolába. Egyik legintelligensebb ismerősöm asztalos, mert imád fával dolgozni.

Szóval nem ezen múlik, hogy van-e miről beszélgetni. Pluszban hozzáteszem, hogy még egyetemi szaktársaim közül is a többségnek nincs saját véleménye, világlátása, csak azt tudja visszamondani, amit olvasott, vagy azt se. Akkor inkább beszélgetek egy szakmunkással, aki tud gondolkozni is.

2021. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
22%
Vannak prostituáltak, van Vajna Timi, de most letaszították a trónjáról, új királynőt koronázok. :D
2021. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
5%
Kérdem én melyik az értelmesebb az üzletvezető aki elvesz egy szép nőt vagy a csaj aki lehet(és tényleg nem tudni) csak a pénzért megy hozzá? Szerintem utóbbi nem az értelmesebbek közé tartozik, szóval itt csak irigy vagy a kérdéses személy vagyonára, szánalmas vagy.
2021. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy -női szemmel- ez egy ennyire jó pasas?!
2021. ápr. 22. 17:53
 20/44 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem. Lehet valaki 8 osztállyal is kedves, rendes ember, de én nem tudnám elviselni a szellemi különbséget. Ugyan miről beszélgetnénk? Hisz a világlátástól kezdve mindent az formál, hogy az (iskola)évek alatt ezernyi tapasztalattal, könyvvel, gondolkodásmóddal, emberrel találkozunk és ez folyamatos gondolkodásra késztet minket. Az pedig csiszolja az elmét. A szakmunkásképző nem igazán erre megy rá. Utána pedig a hajnaltól éjszakáig tartó fizikai munka (hasonló munkatársak környezetében) után nem hiszem, hogy magasröptű eszmefuttatásokra lenne igénye a vacsoraasztalnál.


Ha egy családban, emberben nincs meg az igény a tanulásra, akkor ez az igénytelenség nagyon gyakran az élet más területén is megmutatkozik. Befolyásolja a szabadidő eltőltésére vonatkozó terveket, a gyereknevelést, mindent.


Persze aki érintett a témában ezt tökéletesen kiforgatja, mert fáj az igazság. "Lenézed a munkásembert, a diplomás között is van hülye" és amint itt is látom, előjött a strómanozás, lölőzés stb. Ezt is tudjuk, milyen intelligenciaszint alatt használják az emberek...

2021. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!