Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol és hány évesen ismerted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hány évesen ismerted meg az igazit?

Figyelt kérdés

Szándékosan nem házastársad írtam, mert nem mindenki szeret házasodni.

Tehát arra az emberre gondolok, akivel érezted, hogy össze szeretnéd kötni az életed és az meg is történt azóta. :)

Hány éves voltál és hol ismerkedtetek meg?


2021. ápr. 16. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
Társkeresőn,27 évesen. Azóta már házasok vagyunk.
2021. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%
16 évesen 😍.Uncsitesóméknál töltöttem a nyarat.Ő 19 volt❤️. Azóta is együtt, már hazasokként,egy kislánnyal gazdagodva 🥰
2021. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, ő lesz-e az "igazi" :D de szerintem jó úton haladunk afelé.

14 éves voltam, ő 15. Egy közös barátunk engem felvitt a próbatermükbe buli után hogy még iszogassunk, párom pedig már ott volt.

4 évig voltunk barátok, minden héten találkoztunk közös barátok által házibulikon, kocsmában, koncerten... voltunk fesztiválon is, mellettem sátrazott :D én amióta megismertem oda voltam érte, de nekem ő mindig az a kategória volt, hogy max ilyen plátói, mert totál nem volt nyitott a kapcsolatok felé. Előttem nem is volt senkije, csak két lánnyal csókolózott egy buliban.

18 éves voltam, ő pedig 19, amikor a szülinapját ünnepeltük egy házibuliban és mindketten ott aludtunk, kaptunk egy közös matracot a földre. Nyilván a pia rásegített, de hajnalban átölelt és csókolóztunk. Aztán reggel kínos csend :D fél évig nyomtuk a szarakodást, hogy kerültük egymást, nem tudtuk mit kezdjünk a helyzettel, annyi éve barátok voltunk már.

Aztán egyszercsak a szülinapjától számítva kb. fél év múlva lejött hétvégén a kocsmába, ahol én is ott voltam (van közös chat a barátokkal, amibe mindketten 4-5 éve benne vagyunk, onnan tudta) és szerelmet vallott nekem. Aznaptól számítjuk, hogy együtt vagyunk, ennek lassan 4 éve, össze is költöztünk már és örökbefogadtunk két kisállatot is.


Nyilván ez még egyáltalán nem biztos ilyenkor, hisz most kezdünk felnőni, ő is változni fog, én is. De eddig úgy vesszük észre, hogy mindent letudtuk együtt győzni, együtt csiszolódunk és nagyon nagyon szeretjük a másikat.


Én bízom benne, hogy 2-3 éven belül megkér és 30 felett már a férjem lesz. :)


22N

2021. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!