Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bűn szexelni házasság előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn szexelni házasság előtt?

Figyelt kérdés
Először is, 20F vagyok, független, se gyerekem, se feleségem! Amivel egyet értek ha házas vagy légy hűséges. De ha nem vagy se gyerekhez senkihez kötve miért ne? Akkor ha az igazi 45 évesen jön el addig várni kell? Ugyan már ez baromság. Hülyeség.
2021. ápr. 15. 07:21
 1/8 anonim válasza:
87%
Ezeket nem 2021-re találták ki, néhány évszázada már elavult. :)
2021. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez a szabály egy olyan időszakból ered, ahol még nem lehetett bármikor fogamzásgátlókhoz és apasági tesztekhez jutni. Túlzásba esni nem jó persze, de reális keretek között szerintem semmi baj nincs a random kalandokkal, a párkapcsolaton belüli együttlétekkel pedig főleg. A házasság manapság opcionális.
2021. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem a szex a probléma hanem, hogy kivel. Én például fiatalon sem jöttem volna össze olyan pasival aki végig dugta az egész ifjúságát és 10 fölött van a szexpartnereinek a száma mondjuk 25 évesen. De az, hogy addigra már volt 2-3 barátnője, természetes. Szerintem ez fordított nemekkel is igaz.

Tehát azt néztem volna benne, hogy komoly kapcsolat kiépítését keresi, megbízható, stabil, nem dug össze vissza. Ez a duma, hogy az igazi 45 évesen jön el, eleve red flag. Nincs igazi, hanem vannak olyanok, akikkel létre tudsz hozni egy nagyon jól működő kapcsolatot. Azok a pasik, akik ezt hangoztatják, többnyire 45 éves korukra nyugodtak le kicsit, felszedtek egy minimum tizessel fiatalabb nőt és azért álltak le a csajozással mert reálisan felmérték, hogy ezt a mutatványt pár év múlva már ne tudják összehozni. Szó sincs ott igaziról.

2021. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nemo4 ***** válasza:
100%
Természetesen nem bűn, sőt ajánlatos ! Ugyanis a szex egy házasságban nagyon fontos alapkő. Ha valamelyik fél miatt nem működik megfelelően, akkor annak a kapcsolatnak előbb vagy utóbb de vége van.
2021. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt jó ideje nem veszi már figyelembe senki. Ritka, mint a fehér holló, hogy valaki szűzen házasodjon. Hol éltél te eddig, burokban?
2021. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez akkor bűn, ha te magad annak érzed.

Ahogy már előttem is leírták ez azért alakult ki, hogy a leszármazást tudják követni, mert másképp a férfiak nem lehettek volna biztosak az apaságukban és nem is akartak volna az utódgondozásban részt vállalni.

Csak a régebbi korokban az emberek általában huszonéves koruk elején házasodtak is szóval nem telt el olyan sok idő a serdülőkor után, mint manapság. Ráadásul a szexuális kalandra való lehetőségek is eleve jóval korlátozottabbak voltak, a fiatal lányok erkölcsére vigyázott a családjuk, mert tudták, hogy anélkül nagyot esne az értéke házasodási piacon.

2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bűn, inkább alap.
2021. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha katolikus vagy, akkor neked bűn.
2021. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!