Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezek szerint ő nem bánja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint ő nem bánja?

Figyelt kérdés
22 év után úgy néz ki, külön válunk. Én mondtam ki. A férjem annyit kérdezett, biztos vagyok e benne. Mondtam, úgy gondolom, igen. Azóta nem mondott egyszer sem annyit sem, hogy ne menjünk el, maradjunk. Nem kérte, hogy legyen több program együtt. Semmi.
2021. ápr. 10. 14:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Neked is jár, kedves kérdező.

De te akarod elhagyni. Pont azért enged el simán , mert boldognak szeretne látni.

2021. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Kihűlt, ellaposodott a kapcsolat. Teljesen más az értékrend, mást tartunk lényegesnek.
2021. ápr. 10. 15:18
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nincs szeretőm, szimplán nem megy együtt."


A férjed reakciójából ítélve ezt ő is belátja, és elfogadta a döntésedet.

2021. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor? Mi a gond? Ő kulturáltan tudomásul vette.

Ezek szerint téged bánt, hogy nem könyörög.

2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem jöttök ki egymással, csak 22 év után derült ki? Beszéljétek meg, hogy mikor, miben volt a fordulópont. Vagy vedd tudomásul, hogy nincs ellene a döntésednek. Nekem azért sokat mond az, hogy megkérdezte, hogy komolyan gondolod-e a választ. Te döntöttél és nem ő. Ő csak tudomásul vette.
2021. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

Az a bajod hogy nem sírja lucskosra a párnát.

Örülj neki hogy nem balhèzik.

2021. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés az, hogy téged miért zavar a reakciója, ez pedig felveti a kérdést, hogy valóban válni akarsz-e, ha igen, akkor miért nem örülsz, hogy nem balhézik, ha pedig nem akarsz válni igazából, hanem meg akarod javítani, akkor miért tőle vàrod, hogy több programot akarjon, miért nem nyitod ki te a szádat?

Ha csak az egódnak hiányzik, hogy sírjon és könyörögjön, az a no comment kategória, kicsinyes, óvodás viselkedès.

Nő voltam

2021. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
Meg akartad leckéztetni csak nem jól sült el.
2021. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Rengeteg alkalommal kértem, hogy csináljunk valamit, nem jött be. Voltunk kettesben wellness hétvégén. Nem tesztett neki, mert csak szexelni akart, én meg mást is
2021. ápr. 10. 15:56
 20/31 anonim ***** válasza:
88%
17-essel értek egyet. Ez egy elfuserált játszmázás akar lenni.
2021. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!