Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyat akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat akinek a korona kezdete óta elment szó szerint az esze?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy teljesen kiszámíthatatlan dolgokat művel!
2020. ápr. 28. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha valakinek szó szerint elmegy az esze, akkor eszének lába nő, és az elsétál.
2020. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%
Kozvetlen nincs, de sok nocis csopiban benne vagyok fb-n, es szornyu amit ott le tudnak nehanyan muvelni...
2020. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem, de nekunk el fog, legalabbis ha nem lehet majd nyaralni se menni ennyi baromkodas utan, akkor nem tudom, mi lesz.
2020. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát teljesen nem ment el az egyik ismerősömnek, de nagyon depressziós lett és szinte csak ezen pörög.

Persze érthető, mert sorozatban vesztik el ismerősei a munkájukat és ő sem kap megrendeléseket. Úgy érzem, hogy könnyebb ezt a mai helyzetet átvészelnie annak, akik ugyanúgy bejárnak dolgozni, ahogy eddig.

2020. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azt nem mondom, hogy a korona óta, de én az első két hétben voltam olyan, mint aki eszét vesztette. Egy nap 6-7 sírógörcs, férjem alig győzött vigasztalni (szerencsére átlag felett nyugodt és normális pasi). A "vicc" csak az (már ha kedvem lenne ezen röhögni), hogy én amúgy is itthon dolgozom, családi vállalkozásban (könyvelés, adószakértés), szóval nekem aztán az ég világon semmi nem változott, nem lettem hirtelen home office-os, nem kellett új technikákkal, új munkastílussal megbirkózni, ügyfeleim is maradtak, akik voltak.

De totál kész voltam, a legváratlanabb pillanatokban bőgés, ilyenek... (Én akkor ezt azóta úgy érzem, hogy akkor totál elment az eszem.)

2020. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!