Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz, hogy a nők mindig maguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők mindig maguk fölé választanak?

Figyelt kérdés
Vagy sok ellenpélda is van?

2021. ápr. 5. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Van. Tesóm maga alatt választott, de ugyanúgy meg lett csalva, úgyhogy nem érte meg.
2021. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Definiáld, mi az, hogy maguk fölé? Jobban keres? Hát az hazánkban nem nagy cucc,a férfiak jobban keresnek. Jobban néz ki férfiban mint a nő nőben? Ez elég fura lenne, de hát ugye ha a férfi sorban áll a nőnél, csak bejön neki. Szóval mire is gondolsz?
2021. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nem akarok alacsonyabb pasit! Csókolom.
2021. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nővérem kétszer egymás után is maga alá választott, mindkétszer baromira megszívta (első megcsalta, második piás hülye volt, elváltak).

De ez semmit nem jelent, nem kell általánosítani, csak példának felhoztam, hogy mindenki máshogy "válogat".

2021. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
#4, nyugi tőled ezt senki nem várná el. Nem kell ennyire paráznod a nőktől.
2021. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
nem igaz.
2021. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Én teljesen ugyanolyat választottam, mint én vagyok.

Azonos anyagi helyzet, érettségi+ szakma mindkettőnknek, ugyanolyan családi háttér, ugyanolyan életvitel, hasonló hobbi...

Mintha önmagam férfi változatával élnék, még külsőre is hasonlítunk. Nincs alattam, sem fölöttem.

2021. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Pár kivételtől eltekintve igaz.

(Az mondjuk érthetetlenül nevetséges, hogy ezt maximum csak itt és még pár asszonysutyorgó szintű helyen nem ismerik el. Mindenhol máshol csajoktól is simán hallom, hogy nem is értik, hogy ilyen meg olyan jó pasi hogy állhatott egyáltalán le velük.)

2021. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
42%

Az összes nőm felettem állt, főleg anyagilag.


Nem zavart, jól elvoltunk.


A szakításokat többnyire én kezdeményeztem, nagyon megviselte őket, azóta sincs a zömének pasija

2021. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Normális esetben, ha szereted a párodat, jó nőnek/pasinak tartod. Én meg mindig azt hallom hogy ilyen jó nő hogy állhatott le velük. Miért? Mert aki szereti a párját, így gondolja.
2021. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!