Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Folyton hangosan fingó férj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton hangosan fingó férj?

Figyelt kérdés

Az én férjem rettentő sokat fingik, iszonyat hangosan. Néha azon aggódok, hogy szétrobban a feneke.

Sokszor zavar mert olyan mintha direkt csinálná. Amikor kérdezem tőle, hogy nem lehetne finomabban, akkor csak annyit mond, hogy így jön ki....

Nem fogja vissza magát, minden helyzetben képes magát elengedni.

Nálatok is így van? Minden férfi ilyen?


2021. márc. 25. 13:40
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
61%
Mégis mivel eteted azt a fricit?
2021. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
A nagyszüleim 87 és 82 évesek, 62 éve házasok és papa is hangosan fingik egész gyakran (napi párszor).
2021. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szimplán paraszt.
2021. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Volt már példa olyanra is hogy este az ágyban átöleltem és képes volt hasba fingani. Aztán még én voltam a hülye, hogy miért haborodok fel ezen.
2021. márc. 25. 13:44
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ugyanebben a helyzetben vagyok... Nem tudok rá megoldást.
2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden férfi ilyen. Én nem tudnék ilyennel lenni, szerencsére az én férjem nem is csinál ilyeneket.

Visszafogottan, illedelmesen, kulturáltan is lehet fingani, ha érzi, menjen ki a wcre, társaságban meg romantikázás közben pedig elég undorító tud lenni..

2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
nem könnyítitek meg egymás életét :D
2021. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%
mivel a házasságban egy testté lettetek, így a kérdés az, hogy hogyan bírjátok, hogy hangosakat fingotok ;)
2021. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Fuuj... engem ha valamivel ki lehet kergetni a világból, az a fingás. Úgy érzem, hogy a másik ember szarmolekulái mennek bele a számba meg az orromba. Én fixen nem bírnék elviselni egy ilyen pasit, gondolom más témákban is milyen igényes kan lehet.
2021. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%
Nalunk az asszony fingik tobbet, de jókat szoktam nevetni rajta. Nem gondolod hogy veled van a baj?
2021. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!