Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem úgy veszem fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem úgy veszem fel a férjem nevét hogy Valamilyenné akkor is szignózhatok úgy aláírásnál?

Figyelt kérdés
Pl a férjem neve Kovács Károly, az enyém pedig Kiss Anna, és Kovács Annaként veszem fel a nevet, aláírhatok úgy hogy Kné?
2021. febr. 19. 18:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#7-es azért nem úgy vettem fel a nevét mert a Kovács Károlyné és a Kovácsné Kiss Anna nem tetszett, más -né lehetőségű meg nincs. És a szignó meg azért tetszene így mert rövid és én sosem tudtam magamnak szignót kitalálni, csinálni. :D
2021. febr. 19. 22:45
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Apukámnak és a férjemnek is egy firka az aláírása. Minden hivatalos iraton ezt használják. Eddig sose nem volt gond belőle, lényeg, hogy mindig ugyanúgy nézzen ki. Én pl. külföldön élek, és ugye hivatalosan a nevem monjuk Katalin Kiss, de aláírásom továbbra is Kiss Katalin.
2021. febr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11# Atyaég, a szignót nem "kitaláljuk, csináljuk" hanem a saját nevünkből alkotjuk. Kovács Annából, milyen szgnó a K-né? Kérdezd meg majd aláírás előtt hogy odaírhatod e a neved hekyett hogy K-né. Tudod ezzel addig nincs baj amíg olvashatatlan és mindig így írsz alá.
2021. febr. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#1es: Egyszer volt egy külföldi kollégám, aki hasonló gondolatmenet alapján egy tértivevényt aláírt,mint Bonaparte Napoleon. Úgyse érdekel senkit, hogy mi van odaírva és különben is a postának mi köze az ő nevéhez. Délután habzó szájjal keresték a postások :DDDDDDD



Kérdező: hivatalos helyen nem írhatsz alá kné-t, mert nem az a neved. Írj annyit, hogy Kovács, vagy valami olvashatatlan krikszkrakszot. A szignónak úgyis az a lényege, hogy röviden egy mozdulattal lehessen írni. Az én monogrammom LH, ezt szignózom egy vonallal.

2021. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

Ami a neved, azt írhatod. Mit nem lehet ezen egyértelműen felfogni?

Komolyan, az emberi ostobaság határtalan.

2021. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Hivatalosan a nevedet kell, gyakorlatban meg akár így is írhatod, mert a legtöbb aláírás olvashatatlan. Hivatalban dolgozom, a főnökeim aláírása alapján bárhogy hívhatnák őket. Lényeg, hogy közel ugyanúgy nézzen ki mindig, de is mondjuk az aláírásra vonatkozik. A szignó nem aláírás. Szignónál én pl. a monogramomat szoktam.
2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
En regebben a nevem kezdobetuivel szignoztam."FP" jol nezett ki, ugy osszeolvasztottam a ket betut. Aztan Nne F P lettem. Igy a sajat nevem is megnaradt. Imadom a Nne szignot. Szoval Kerdezo a neved kezdobetuit hasznald szerintem.
2021. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!