Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet felismerni azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felismerni azokat a férfiakat akik nősülni és gyereket akarnak? nézzem meg a családját?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 21:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom,én csak olyan fiúval jártam még akik mindig házasodni akartak/családot. Egyik exem azóta már házas is 2 gyerekkel,én még fiatlank éreztem hozzá magam és végül szakítottunk..

A másik bár akart családot,de még 5-10 éves távlatban,őt meg úgy éreztem ebből nem lesz sok minden és nem akarok iylen későn.

A mostani párom már első randin megkérdezte akarok-e gyereket,családot ,mert ő igen és számára nagyon fontos ,hogy a barátnője is akarja.

Már fél év után célozgatott rá,hogy eljegyezne,én mondtam neki még korai de én is benne lennék alapvetően. Szóval eddig így állunk.

Szerintem sokan vágynak családra...kérdezz rá első randin pl

2021. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!