Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet felismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet felismerni ha valaki azt mondja szeret, de nem gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Számtalanszor elmondja, de valahogy úgy érzi az ember hogy nem igaz, valami más állhat a háttérben.

Nem is tudom lehet e ilyet kérdezni. Voltatok már hasonló helyzetben?


2020. nov. 3. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tetteit figyeld, ne azt, hogy mit mond!
2020. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Testbeszédből.
2020. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, érzed. Akkor így. Ezt érezni.
2020. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahha. Én is ezt hallgattam a barátomtól, aki mára már csak egy ex. Minden találkozáskor akár többször is elmondta hogy szeret, de közben nem figyelt rám, az érzéseimre vállat vont és nem tisztelt. Az elején elvakított sajnos a szerelem, ezért csak most utólag kezdem látni azokat a dolgokat amiket akkor nem vettem észre és annak ellenére, hogy végig éreztem, hogy valami nem stimmel inkább naivan hittem a szavainak és hogy ő egyszerűen csak ilyen.

Végül 3 év után kimutatta a foga fehérjét, mert 2 dologban nem feleltem meg neki (vagyis az apjának, aki tömte a fejét) és addig baszogatott, stresszelt meg próbálta átvenni az irányítást az életem felett, hogy inkább szakítottam. Neki 1 hónap se kellett hogy tovább lépjen. Ennyit a nagy hazug szerelméről! 🤮


Összefoglalva: tettek! Ha érzed hogy szeretve vagy, akkor vagy szeretve! Nem akkor ha elszavalnak pár ígéretes szót...

2020. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!