Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felismerni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felismerni, hogy egy férfi domináns, támogató alkat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
kommunikáció?
2016. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a kérdést, én kb 5 másodperc és két mondat alatt. Sőt, bőven elég, ha látom 10 másodpercet magában mozogni.
2016. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A domináns, meg a támogató az két külön dolog, nem szükségszerűen jár együtt a kettő.
2016. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A domináns, meg a támogató az két külön dolog, nem szükségszerűen jár együtt a kettő.

"


A #2 vagyok, de ugyanezt akartam írni, a domináns ritkán támogató, mert kb. lexar mindenkit, kivéve, ha nagyon intelligens, de az mint a fehér holló, a legtöbb ember buta :(

2016. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Huha 2-es, ezzel az 5mp-es emberkiismeréssel fellépnék helyedben valami cirkuszba ,vagy ezotv-be :D
2016. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a #2-nek, A domináns és támogató messze van egymástól. Nem kell ehhez ezo TV.
2016. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a két dolog nem zárja ki egymást, és konkrétabb dolgokra lettem volna kiváncsi, mint amit a 2. említett.
2017. jan. 1. 16:48
 8/8 anonim válasza:

Én mikor elkezdek beszélgetni valakivel és mikor vannak ráutaló jelek pl. Nem viseli el ha nem kap választ kérdésre vagy hasonló akkor szokásom (tudom, dög vagyok emiatt, de itt minden kiderül) megpróbálom direkt felhergelni (persze keretek között) és ha domináns akkor a beszédében, szóhasználatában megnyilvánul, illetve abból is látszik, hogy milyen hamar és milyen téma miatt kapja fel a vizet.


Nekem az illető srác támogató jelleg is.


Szerintem mindenki támogató jellegű csak nem mindegy milyen mértékben. Meg mikor mutatja ki a támogatási ösztönét.


Ha úgy van, érint téged, olyan srácot keress, aki a dominanciát-támogatási jellemét olyan egyensúlyban tartja, ami neked jó.


És a többieknek: egyáltalán nem biztos hogy egy domináns férfi csak arrogáns, egocentrikus pasi legyen. A való élet nem mindig tükrözi a Bdsm könyveket, persze van barom pasi is, de abból én eddig kevesebbet találtam (7ből 1)


Szép estét :-)

2018. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!