Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek hogyan bánt veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek hogyan bánt veletek mikor gyászoltatok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Megértően, türelmesen, toleránsan....együttérzően.
2020. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az én férjem a mamám halála után 1 nappal mondta hogy, akkor bujjak magamba, őt szarjam le. Szedjem össze magam, neki is halt már meg valakije,megy tovább az élet. Meg hogy tiszta letargia mindenki...

Gyerek voltam mikor meghalt tatám, azóta senki. Nem tudom hogyan kell felnőtt fejjel gyászolni. Igazából nem sírok egész nap, csak látszik hogy szomorú vagyok. Ha egyedül vagyok akkor sírok. Próbálom tartani magam, hogy a gyerekek ne nagyon lássák, hogy baj van. De csak ennyire futja... Második este hogy sírva alszok el.

Nem tudom mi a normális, de úgy érzem jó lenne sírni, szomorkodni.

Egyébként miután ezeket mondta a férjem bocsánatot kért, de nem tudom mennyire gondolta komolyan.

2020. dec. 31. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A férjed egy önző bunkó, már nem is haragudj. Egy normális társ ilyenkor támogatja a másikat, próbál valamennyit átvenni a teherből, hagyja gyászolni olyan tempóban, ahogy neki jól esik. Az, hogy őt nem rázta meg a hozzátartozója halála semmit nem jelent. Téged valami játékbabának néz, akinek mindig vele kell foglalkoznia, akkor is, ha rosszul van? Ha más bajod van, akkor is ilyen megértő lesz? Önmagában a bocsánatkérés semmit nem jelent, a tetteit kell figyelni.
2020. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Az a minimum.
2020. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
önző disznó a férjed. az enyém is iylen. igaz én nem gyászoltam, csak simán beteg voltam, de még azt sem engedte..
2020. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem engedte, hogy beteg legyél?
2020. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem nézte jó szemmel, hogy kicsit pihenni szeretett volna..
2020. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Pròbàlt megértö lenni és mellettem àllt, ha nehezére esett is!
2021. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!