Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nejemet szeretném meg lepni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejemet szeretném meg lepni az évfordulón , ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Tavaly rakatott fel szürke műkörmöt magára, mert nekem a szürke a kedvenc színem, egy jó 4-5 centis szép szürke. Neki viszont a piros a kedvence. Mi lenne ha én most csináltatnék egy hasonlót csak pirosban. Jó ötlet, vajon örülne neki, vagy inkább beteges ötlet?

2020. dec. 20. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mármint hogy magadnak rakatnál fel műkörmöt, ráadásul pirosat? Hát nem tudom ha az én férjem állítana haza így, kiröhögném, aztán nagyon gyorsan leszedném neki. Szerintem inkább annak örülne, ha kapna egy beváltható utalványt az egyik szalonba, és abból megcsináltatná a SAJÁT körmeit. Hidd el, mindenkinek jobb lesz így.
2020. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet hogy tényleg őrült ötlet, de egyszer csináltunk olyat hogy egy külföldi tüntetésen előre furakodtunk, és egy szobor tetejére fölmászva elénekeltük Oláh Ibolya Magyarország c. Dalát. Ha az egy bevállalós dolog volt, akkor ez semmi.
2020. dec. 20. 22:59
 13/13 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta. Igazatok volt a piros túlzás lett volna, úgyhogy egy szép 5 cm hosszú fekete lett belőle. Igazából csak nevetett rajta és azt mondta hogy olyan vagyok mint szörnyella de frász. Aztán azt mondta pár napig inkább ne menjek az utcára, amúgy is a mi környékünkön mindenki olyan korlátolt. Köszönöm mindenkinek a tanácsot, az utalvány is meg volt, de csak részben fogadtam meg amit mondtatok, másképp már nem én lennék.
2020. dec. 23. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!