Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet egyutt elni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyutt elni egy nogyogyasszal?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem.

Az ok is ugyanolyan emberek fele hulye valaszoktol, kimeljetek.😀

Gondolkodtam rajta, hogy aaa en nem tudnek. Nem megcsalas miatt, hanem mert zavarna, hogy napi 100not megvizsgal, meg nem tudom kicsit undoritonak is tartom, nem tudom miert.

Mi vehet ra valakit, hogy nogyogyasz legyen?


2020. dec. 7. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
Engem személy szerint az riasztana vissza egy nőgyógyásztól, hogy nem tudnám elképzelni, hogy engem nagy élvezettel kényeztessen kézzel/szájjal, miután letolt egy 10-12 órás műszakot, potenciálisan szüléslevezetéssel akár (szültem már, nagyon jól tudom, hogy nem olyankor a legesztétikusabb az a tájék :D ), vagy hogy úgy bármilyen formában is felizgassa a látványom. Mert oké, hogy az ember szétválasztja a munkát és a magánéletet, ugyanakkor azért akaratlanul is érzéketlenné válik a látványra, hiszen ha egész nap gourmet kajákat néznék/készítenék, valószínűleg nekem sem lenne gusztusom hozzá még otthon is. Márpedig azért nekem igenis fontos, hogy a páromat a látványom is stimulálja, szóval én ettől félnék legjobban egy nőgyógyásszal való kapcsolatban. A féltékenységet még csak-csak félre tudnám tenni, bár az is tuti, hogy folyton azon aggódnék, vajon milyen anomáliát fedez fel éppen az én puncimon :D
2020. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

17

Direkt ertetlenkedsz?


20

Koszi a tanacsot meg fogok nezni!:)

2020. dec. 7. 20:24
 23/25 A kérdező kommentje:

21

Ez jooo. Aranyos valasz:)

2020. dec. 7. 20:24
 24/25 anonim ***** válasza:
86%

Mivel egészségügyi dolgozó vagyok, így biztosan állíthatom neked, hogy ők nem úgy tekintenek a nemi szerve, ahogy te és az átlag ember. Hidd el, hogy nagyon csúnya látvány egy puncit nézegetni belülről, és rengeteg olyan eset van, mikor undorító látvány fogadja az orvost, mikor a vizsgálaton a nő szét teszi a lábát. Különféle gomba, vírus és egyéb szépségekkel lehet találkozni és nem csak a szegényebb rétegekben. Legtöbbször olyan nőknek van a legundorítobb nemi betegsége, akiről nem is gondolná az ember. Viszont az orvos azért van, hogy segítsen a gyógyulásban. 🙂


Magán emberként is olyan emberek mint te meg én. Csak, hogy az orvos külön választja a munkáját a magánéletével. Mikor dolgozik, akkor teljesen másképp látja a nők nemi szervét. Orvosilag. Egyébként sok közöttük és az egészségügyisek között a meleg. 😉

Tehát körvonalakban már kapizsgálhatod, hogy milyen lehet. Semmivel sem másabb mint egy átlagos pár. Csak hogy ők többsége a férfiakat szeretik. Nem véletlenül, hiszen amit a munkájuk során látnak, az undorító és azt egy idő után megszokják és már csak egy pácienst látnak. Te viszont csak kívülről látod a nemi szerved, ha tükrözöd magad , és alig látható bármi is. Az orvos meg ennél mélyebbre és többet lát, mikor feldugja a kacsát, hogy a chisto pálcával levegye a mintát.

Vagy említhetném a szülést is, vagy egy abortuszt, mikor a magfogó vagy a csipeszekkel, vákumszívóval dolgozik odalent...

2020. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem zavarna.🤷‍♀️Megse fordulna a fejembe hogy a kérdès😀.


29n

2020. dec. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!