Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet egyutt elni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyutt elni egy nogyogyasszal?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem.

Az ok is ugyanolyan emberek fele hulye valaszoktol, kimeljetek.😀

Gondolkodtam rajta, hogy aaa en nem tudnek. Nem megcsalas miatt, hanem mert zavarna, hogy napi 100not megvizsgal, meg nem tudom kicsit undoritonak is tartom, nem tudom miert.

Mi vehet ra valakit, hogy nogyogyasz legyen?


2020. dec. 7. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

2. Szerintem a kèrdező nem magára az orvoslásra érti a 'furaságot' .

Szerintem arra kíváncsi, hogy tudja az ember lánya elviselni ha a palija naponta több női nemi szervet lát/èrint.

Tapasztalatot nem tudok írni, csak idegesített hogy annyit èrtetlenkedik itt mindenki egy egyszerű kérdés alatt.

Egyébként én sem örülnék neki ha a párom nőgyógyász vagy masszőr lenne , én is többször gondolkodtam ezen a kérdésen :))

De nyilván vannak sokkal èrettebb, másképp gondolkodó emberek akiknek ez nem okoz problèmát. 23n

2020. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, én nem úgy tekintenék rá, hogy a pasim egész nap puncikat néz, hanem hogy orvos és ez a munkája. Szerintem ők sem úgy fogják fel és gondolnak arra, hogy ez milyen izgató (ha belegondolok, sok esetben nem is az, biztos megfordulnak náluk nem feltétlen ápolt alfelek is).
2020. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj a sok-sok lóvéra, amit kap a sok terhes nőtől, akiket levesz a semmiért.
2020. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Elég sok nőnek sikerül.
2020. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

Most komoly az a kérdés, hogy mi a különbség az állatorvos és a nőgyógyász között?? Mondjuk, hogy az állatorvos nem matat egész nap idegen nők puncijában?

Itt némelyek nagyon nem értették kérdést, egyértelmű hogy a kérdező “problémája” azzal lenne, hogy a férje egész napja abból áll, hogy nők középsőjében turkál. Erre irányult a kérdés.

Én személy szerint nem tudnám elviselni az biztos, éppen ezért nem jönnék össze nőgyógyásszal.

2020. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

11 Koszi! Ertik ok is, csak direkt ugy csinalnak mintha nem ertenek, hogy tudjanak kotekedni. Szegenyek..😀


12

Koszi a valaszt, ilyesmiket vartam.:)


13

Marmint hogyhogy a semmiert? Mit ertesz semmi alatt? Ultrahang, genetikai vizsgalatok? Melyik resze a semmi?


14

A kerdesem szempontjabol tok lenyegtelen a valaszod.


15

Koszi neked is, megnyugtato, hogy vannak meg emberek akik tudjak ertelmezni mit irok. Koszonom a valaszod:)

2020. dec. 7. 19:14
 17/25 anonim ***** válasza:
90%
"Az ok is ugyanolyan emberek fele hulye valaszoktol, kimeljetek.😀" Sokkal egyszerübb lenne ha azt is megirnád, hogy milyen válaszokat akarsz kapni!
2020. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek egyet, közelről szemlélhettem a párkapcsolatukat. A pasi állandóan dirigált a barátnőjének, uralkodni akart felette és ha valami nem tetszett neki, passzív-agresszív megjegyzéseket tett. De a csaj szeretett ebben az alárendelt szerepben lenni, szóval működött a kapcsolat.
2020. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

18-as, az lehet, de ennek semmi köze ahhoz, hogy ő pont nőgyógyász volt.

Kérdező, szinte minden egészségügyi végzettségű ember rendszeresen lát meztelen embert. De ne hidd, hogy erre felizgulnak. Mit gondolsz, a nőgyógyásznak élvezet 50 éves, változókorban levő, ilyen-olyan vérzésekkel-folyásokkal kínlódó nőkben turkálni?

Minden normális orvost a segítő szándék visz erre a pályára. Az esendő embert látja a páciensben, akin segítenie kell, nem a puncit, amin élvezkedhet.

2020. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Szerintem érdemes megnézned pár nőgyógyásszal készült interjút - nagyon érdekes dolgokat mondanak, hogy miért is ezt a hivatást választották, mit szeretnek benne. Hátha te is másképp látnád és nem tartanád undorítónak.
2020. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!