Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fikázza előttem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fikázza előttem mindig a feleségét?

Figyelt kérdés
Mindig erről beszél hogy milyen szar neki meg így meg úgy. Egyfolytában ezt kell hallgatnom . Ha olyan szar neki miért nem válik el?
2020. dec. 2. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy bunkó...
2020. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert meghallgatod. Nem akar válni, de jó kiadni magából.
2020. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert még nem elég szar neki...
2020. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyelitek akkor sok nő meg a pasijára panaszkodik folyton. Én hallottam nő szájából olyant, hogy tudja élete végéig kitartana mellette, és nem csalná meg a pasi, de .... Mindig van valami baj, és én ezt burkoltan ismerkedésnek titulálom. Az ilyenek, és most teljesen mindegy, hogy melyik nemről beszélünk így próbálkoznak, ők ha meg is említik a párjukat akkor csak panasz van. Viszont ott ahol minden OK, ott normálisan beszélnek a másikról, és hárítják is a másik nem közeledését.
2020. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4-essel. Soha nem beszélem ki a párom, mert tisztelem annyira, hogy vele beszéljem meg a problémáinkat. Elég patkány dolognak tartom ezt a fajta viselkedést.
2020. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik imádják sajnáltatni magukat.


Például az egész gyerekkoromban hallgattam, hogy apám meséli másoknak, hogy neki milyen borzasztó a házasság, folyton ugráltatják, sosincs igaza, stb...


A valóság az volt, hogy egy fűszálat nem kellett keresztbe tennie, és csak és kizárólag neki lehetett igaza mindenben, de ettől még szívesen magyarázta az ellenkezőjét. Imádta az áldozat szerepet

2020. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4: én is sok ilyen nőt láttam, régen még tapasztalatlan pasiként azt hittem, hogy ilyenkor van esélyem, hiszen folyton szidja a párját, és közben elmondja, hogy velem milyen jó dumálni, milyen jó fej vagyok...


Egy idő után rájöttem, hogy csak sajnáltatják magukat, volt aki 2 évig szidta a pasiját, aztán hozzáment, és gyereket szült neki

2020. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus, hogy kibeszéli a problémáit, amit otthon nem tud, te meg meghallgatod. Nem érdemes ebbe többet látni, se ismerkedést, se azt hogy válni akar (bár egyik se kizárt). Vannak túl nyitott és folyton panaszkodós emberek - bár a nőkre jellemzőbb, hogy nem bírják ki, hogy ne beszéljenek mindenről, ami épp foglalkoztatja őket, férfiban is akad ilyen.
2020. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is afelé hajlok, amit #4 ír, de ez függ a nemedtől, párkapcsolati státuszodtól, illetve attól is, hogy milyen viszonban vagytok ezzel az emberrel. Viszont én ebben a helyzetben legközelebb simán feltenném neki ugyanezt a kérdést, hozzátéve hogy engem már idegesít a folytonos panaszkodása.
2020. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért panaszkodik, mert nyilván van oka rá, te pedig készséggel meghallgatod. A válás nem olyan egyszerű dolog. Lehet, hogy előbb-utóbb el fog válni, de ehhez sok minden kell, akár egy lökés, hogy megtegye. Bátorság, anyagiak, szerettek lelki támogatása, érzelmi szálak elvágása pl. A panaszkodással jelzi, nincsenek rendben a dolgok, kiadja magából, és picit megkönnyebbül, ha valaki meghallgatja.

Ha zavar, akkor pedig először finoman jelezd neki.

(Az, hogy ismerkedni valaki ezzel, azt én teljességgel kizárnám.)

2020. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!