Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnál ha utána már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha utána már csak albérletre futná és esélyed nem lenne saját házra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 19:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én az anyja vagyok. És úgy tudom jogom lenne akár az orszag másik felébe is menni a gyerekkel, ha csak ott tudom megfizetni. Egy két szobasra gondoltam. És közös felügyeletre, hogy az apja az apja maradhasson,mert apakent egy rossz szavam nem lehet rá.
2020. okt. 28. 07:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is elváltam. A ház, amiben a közös életünket éltük a férjemé volt. Amit ráköltöttünk, azt nem tudtam számlákkal igazolni, így olyan, mintha meg se történt volna. 18 évig voltunk együtt, a végén adott 2 milliót, több nincs,hiszen én akartam menni. Mondjuk nem is harcoltam semmiért,vagyonmegosztásit se kértem, csak el akartam végre válni. Ez 3 éve volt, azóta is albérletben vagyok a gyerekkel, de minden rendben van. A tanulópénzt megfizettem, soha többet nem dolgozok azért, hogy más gyarapodjon nekem meg egy nagy semmim legyen.
2020. okt. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó hasonló a sztorim. Örülök, hogy neked sikerült :)
2020. okt. 28. 07:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Eleinte én is meg voltam ijedve, de nincs lehetetlen. Kalkulálj, kezdj el gyűjtögetni már most, amíg még ott vagy. Én vállaltam plusz munkákat is még az elején. De ahogy megléptem a dolgokat, lett egy csomó lehetőségem, már mellékállásra sincs szükségem :)
2020. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözhetsz az ország másik felébe is, de azt hiszem akkor fizetned kell az apa fele utazási költségét.
2020. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én - bár nem voltunk házasok - , de különváltam fiam apjától 34 éves koromban, a fiam akkor 8 éves volt. Mivel az apának volt csak tulajdonjoga a lakáson, én mentem albérletbe. A fiúnkat azóta hetente váltva neveljük. Illetve azóta férjhez mentem, házat vettünk, szóval az albérlet csak pár év volt, de nem tartott vissza a tudat.
2020. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még egy gondolat. Sokkal jobban éreztem magam az albérletben, tudva, hogy én tartom fenn, mint másnak a lakásában. Nem volt jó, hogy ahhoz a lakáshoz nem volt közöm, csak annyi, hogy közös a fiúnk. Sokkal szabadabb voltam a magam szegénységben, mint más gazdagságában.
2020. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!