Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnál ha utána már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha utána már csak albérletre futná és esélyed nem lenne saját házra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2020. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Persze. 100% inkább a kiegyensúlyozott, békés élet, mint egy ház.
2020. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Válás után akkor nincs közös ingatlan, amit el lehetne adni, és felezni gondolom.Persze mindenképp elválnék , mért élnék azzal akihez nem köt már semmi.
2020. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Gyerek van? Sokan nem válnának el ilyen esetben, mint amit írtál, csak szép köntösbe öltöztetnék, hogy miért maradtak együtt.
2020. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Kinek kell saját ház?


Megtörtént példám!


Jön a telefon a melóban, menjek haza, kiégett a lakásom amit béreltem, mert valaki a házban főzni próbált!!!

Hazamentem, anyáztam egyet a cuccaim miatt, a tulaj vissza adta a kauciót, és 2 nap múlva új albiban voltam.

Más lakók meg, van aki még mindig pereskedik a biztosítóval, pedig már évek teltek el, és van család akik szétmentek, mert nem bírták anyukánál, új lakásra meg nem lesz lóvéjuk, mert még erre is ketyeg a hitelük. :(

2020. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van gyerek. És fiatal vagyok. Csak ez kicsit ijesztő és nem így képzeltem az életem.
2020. okt. 27. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

6.-ra.


Komolyan!


Miért nem így képzelted? Ez az élet, a realitás. Nincs boldog élet a sírig.

2020. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha világ életedben albérletben laknál, gyereként szüleiddel, majd halálig egyedül, de boldogan, s egyszer ezen életedben kapnál egy házat, boldogabb lennél tőle...,és ha nem kapnál?
2020. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ez nem tarthat vissza.
2020. okt. 27. 20:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha fiatal vagy, akkor miért esélytelen a saját ház?

Amúgy meg, ha jól értem, most sem saját házban élsz.

Amúgy mennyire vagy fiatal?

A gyerek miatt meggondolandó. Olyan albérletet kell találnod, ami közel van, és a gyereknek legyen benne egy kis lakrész, akkor is, ha csak hetente láthatod, de ha teheted, törekedj a közös gyereknevelésre válás után is. Nyilván ilyenkor már nem opció, hogy harmadmagammal bérelek egy kis garzont és van egy saját szobám. Gyerekkel ennél több kell.

Nagy teher egy saját ingatlan, de ez az ország erre van berendezkedve. Jó is, meg rossz is. Meggondolandó, hogy a pénz, amit havonta albérletre fizetsz, nem mehetne-e inkább egy kis lakás hiteltörlesztésére. Persze csak ésszel.

2020. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!