Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az beleférne nálatok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beleférne nálatok, ha a párotok megbeszélés nélkül eladná az egyik kocsitok?

Figyelt kérdés
Az ő nevén van, de közös pénzből együtt vettük, már a házasságunk alatt. Ritkán járok vele, suliba-oviba hurcolom a srácokat rossz időben. Azt beszéltük, hogy jó ez így. Ő a családi autonkkal jár. Majd egyszercsak jött, hogy ma eladta. Nem ellenállhatatlanul jó ajánlat érkezett, ezért sürgősen azonnal kellett volna dönteni. Mindezt a hátam mögött. Beleférne?
2020. okt. 24. 06:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi onnantol a csaladi autoval jarnek

O meg gyalog

😂

2020. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyébként most esett le, hogy miért nem a férjed kérdezed, hogy mire gondolt? Vagy már ennyire rossz a házasság, hogy ilyen dologról sem tudtok beszélni? Ennyire nincs beleszólásod semmibe?
2020. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ő nem érti, hogy mi bajom van ezzel, hogy döntött és intézkedett.


Most azt mondja, hogy majd most vesz egy újabbat. Igen ám, de amit kinézett hagyományos kocsi, nekem meg automataváltósra van jogsim és nem is vagyok hu de gyakorlott sofőr.

2020. okt. 24. 08:37
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hahh, szóval tudod mit gondol, csak nem tudod elfogadni.


Segítek akkor leírom, amit mondott!


Neki van joga dönteni a közös dolgokról egyedül, nem kell megkérdeznie téged, mert neked nincs beleszólásod, nincs szavad, nincs döntési jogod! Vagy nem érdekli a véleményed, mert lenéz téged, vagy úgy érzi, hogy nincs beleszólási jogod, mivel a házasság alatt vett dolgok szerinte nem tartoznak a közös kategóriába! Vagy azért, mert ő keres többet, vagy mert.. hát mert ő keres többet, hiszen te gyerekezel! Nem érdekli, nem gondol bele, hogy rossz időben hogy mentek be, majd megoldjátok valahogy. Intézkedhet helyetted, dönthet helyetted, neked ezekhez semmi közöd, elmondania sem kell, hogy mit csinál azokkal, amiket ő vesz, akkor sem, ha te használod, majd te alkalmazkodsz utólag!


VÁLJ EL!(majd meglátod, hogy kiakad, mert szerinte nem közösek azok, amikbe ő több pénzt rakott, majd nézhetsz hogy kiborul:) Teljesen lekezel, nem vesz figyelembe, szerinte ezek nem közösek, nem tartozik számadással, de még a gyerekeire sem gondol, hogy reggelente ne ázzanak fázzanak hideg időben(október vége van).


De ne aggódj, nyugtasd magad azzal, hogy mások házassága is ilyen, a tiétek sem kirívó, végülis nem ver, csak semmibe néz..


Olyat akar venni, amit nem tudsz vezetni? :) Istenem, szerintem te tudod, hogy mit gondol, csak nem tudod elfogadni, hogy ekkora tetű az, akihez hozzámentél, akivel élned kell!

2020. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, említsd meg neki azt a teljesen normális mondatot, hogy "közös pénzből olyat veszünk, amit mindketten tudunk vezetni, majd én is nézem a hirdetéseket" Van jogod beleszólni, de azt gondolja, hogy nincs, majd nézd meg, milyen fejet vág, mikor megemlíted, hogy ez közös pénz:) Gondolom eddig nem merted kimondani előtte.
2020. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Válj el. Mit akar neked sima váltós kocsit, ha neked automatára van jogosítványod? Erős túlzással mondom, de jó, hogy nem motort vesz neked (majd vigyed a gyerekeket vele neh).

Bocs, de nem tudom ha nem is válnál tényleg (nem hiszem, hogy ez az első ilyen akciója), említsd csak meg, hogy mi lenne ha mégis...

Két dologra tudok csak gondolni, hogy a férjed milyen ember:

1. iszonyat buta, kretén és értetlen alak.

2. egy büdös tahó

2020. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Megvette a normál váltójú autót. Utólag mondta. Mivel én a saját hibából nem vezethetem, a húgának adta oda, hogy ne álljon egyhelyben, használja ( az ő néven marad, ő fizeti a biztosítást, adót mindent majd rá, nem a húga).Ha segítségre szorulok, hívjam fel a húgát, kérjem meg nagyon szépen, háta ráér éppen és természetesen a benzin kifizetésével és némi plussz juttatásért elvisz a kocsival, ha épp nincs más egyéb dolga, de ők azt beszélték meg, hogy sajátjaként jöhet-mehet vele, nem kell pattognia nekem, alkalmazkodni hozzám, ha nem ér rá, hát nem ér rá.
2020. okt. 28. 06:20
 18/20 anonim ***** válasza:

Most itt panaszkodsz vadidegeneknek, hogy a férjed egy zsarnok és elnyomásban élsz?


Most kell elválni, mennyi megalázást viselsz még el??


Majd a jog megmondja neki, hogy házasság alatt szerzett vagyok közös!

2020. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tehát a férjed eladja az autód, amivel a gyerekeket hordod, helyette vesz egy másik autót a húgának, ráadásul részben fizeti a költségét. Érdekes a kapcsolatod a férjeddel, kevés ember szereti ha megalázzák és semmibe nézik.
2020. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem is ez a legcikibb, hanem az, hogy mindezt a háta mögött teszi, nyíltan lelkiismeret furdalás nélkül utólag a képedbe mondja és ezért téged tesz felelőssé(miért nem tudod ezt vezetni). EZ A MANIPULÁCIÓ, amit fel kell tudni ismerni, ez egy érzelemmentes szadista pasi, terrorban élsz! Nem impulzív kiabálós odacsapós, hanem sunyi manipulátor, aki elhiteti hogy szr alak vagy és megérdemled a helyzeted, úgy használ ki!


ÁLLJ MÁR KI MAGADÉRT! A közös pénzből, a te pénzedből is csak a te döntéseddel lehet támogatni a párod rokonait. VÁLJ EL, mert a gyerekeid is így fogják végezni, vagy csak nem náluk is szemethunysz a lelki terrora, amiben éltek? Csak nem ők sem elég jók és bármit meg lehet velük tenni, mert "ők tehetnek róla"?

2020. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!