Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az beleférne nálatok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beleférne nálatok, ha a párotok megbeszélés nélkül eladná az egyik kocsitok?

Figyelt kérdés
Az ő nevén van, de közös pénzből együtt vettük, már a házasságunk alatt. Ritkán járok vele, suliba-oviba hurcolom a srácokat rossz időben. Azt beszéltük, hogy jó ez így. Ő a családi autonkkal jár. Majd egyszercsak jött, hogy ma eladta. Nem ellenállhatatlanul jó ajánlat érkezett, ezért sürgősen azonnal kellett volna dönteni. Mindezt a hátam mögött. Beleférne?
2020. okt. 24. 06:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2020. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem, kiakadnék, rákérdeznék, hogy van e valami, amit nem mondott el(anyagi gond), ha tagadja, kérném az autó árának a felét!
2020. okt. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Azonnal hagyd ott!
2020. okt. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem,azért ez durva számomra.
2020. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Miért?

Nekem is, csak szeretném megérteni a mi gondolkodásunk és az övét és a kettő közti különbséget. Köszi!

2020. okt. 24. 06:58
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

Az aranak a felet nyomathatna at az en szamlamra.


Utana bizonytalan ideig szexmegvonas.

2020. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez a "hagyd el" már kötelező eleme a válaszoknak?
2020. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Elfelejtettem, nem férne bele.
2020. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban érdekelne, hogy mi miatt érezte úgy, hogy ezt megteheti.

Illetve az is érdekelne, hogy mi lett az árával ...

Hazavitte, lerakta,hogy itt van. Vagy valami ködös magyarázat van csak?

2020. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azért van, mert az emberek védik magukat az érzelmi sérülésektől, meg azért, mert hatalmas tömeg ember van a földön, valószínű, hogy 10 másikat találnál egyből, aki kevésbé bántana meg. Ezért dobálóznak a hagyd ellel, amivel valamennyire egyetértek, én a hagyd abba az ismerkedést folytatom ugyanígy a nagyobbacska eltéréseknél.. Az, hogy eladja valamelyik közös dolgot párkapcsolatban a megkérdezésem nélkül, amit ráadásul én is használok, tehát nem egy kép a falon, az teljességgel elfogadhatatlan, gátlástalan és/vagy titkol valamit. Egyik sem fér bele.


Mindenki maga dönti el, hogy mennyi érzelmi sérülést, visszaélést, kihasználást akar elviselni a hosszútávú kapcsolatért, a legtöbben nem túl sokat.. azért megyünk hozzá valakihez, mert úgy gondoljuk, hogy jó lesz nekünk mellette élni.. mindenki maga dönt, mikor nem elég jó már neki. A gátlástalanság, titkolózás, tulajdon nem tisztelete szerintem több, mint intő jel, pláne ha azzal takarózik, hogy a közös holmi "az én nevemen volt", attól még közös, hogy ki vette(két névre nem lehet íratni), mivel közös pénzből volt. Ráadásul NAGY értékű holmi, nem 20ezres, hanem többszázezres! És kettő is volt belőle, mégis azt adta el, amelyiket a párja használja!


Mire gondol? Az összes lehetőséget leírom, ami eszembe jut:


1; nagyon rossz a helyzet, muszáj meghirdetnem, talán ha csak később szólok az eladásról, annyira örül majd a pénznek, hogy nem fogok lebukni azzal, hogy rosszul állunk anyagilag..


2; pénz kell, csak ezt tudom eladni.. illetve eladhatnék mást is, de azoktól nem akarok megválni, meg ezt amúgy is csak a feleségem használja, ő is ritkán, igazából semmi szüksége nincs rá, meg amúgyis az enyém, én keresek többet, ő csak gyerekezik..


3; Megnőtt az adó, biztosítás, sok megy benzinre, elegem van, hogy csak nőnek az autó miatt a kiadások, meg kell szabadulnom tőle, nem is vagyunk sokan, minek nekünk kettő. Adnak pénzt érte, az jó lesz karácsonyra és legalább nem fognak annyit költeni. Miért a családit adnám el, az a jobb/szebb/praktikusabb!


Igazából nem tudok mit szépíteni, mindegyikben benne van, hogy vagy szorongásból nem merte elmondani, vagy pedig gátlástalanságból..Mivel férfi, szerintem az utóbbi igaz, és szerintem minden megfordult fejében a nem keres annyitól, az én nevemen van, a sürgősen kell a pénz, a minek az neki, meg ezeken át, amik mind azt mutatják, hogy súlyos erkölcsi problémái vannak.

2020. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!