Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudatosan szeretnék megházasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan szeretnék megházasodni. Szerinted mennyire nehéz találni egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Legyen nálam legalább 15 évvel idősebb.

Legyen káros szenvedélyektől mentes pl. alkohol, cigaretta, drog, számítógépes játék stb.

Legyen gazdag, jól szituált.

Legyen intelligens, tanult, figyelmes, széles látókörű.

Ne legyen elhízott.

Ne legyen gyereke, se volt felesége.

Ne legyen agresszív, erőszakos, beképzelt.

Akarjon gyereket, családot.


2020. okt. 9. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Te konkrétan mivel is akarod felkelteni az ilyen férfi figyelmét?


Mert egy ilyen férfire elég komoly a konkurencia

2020. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát, kedves Kérdező, meg kell nyugtassalak, meg lehet találni a fenti leírásodnak megfelelő férfit.


Egy apróság: ő nem téged keres. Nem hiszem, hogy összeállna egy olyan ostoba nővel, akinek nem számít, hogy a pasas:

-heteró legyen,

-tudjatok ugyanazon a nyelven egymással kommunikálni (mit kezdenél egy sejkkel?),

-ne legyen bűnöző, aki az életfogytiglaniját tölti,

-legyen egészséges (mit kezdenél egy nyálcsorgató tolószékessel),

-és téged, pont téged akarjon magad mellé társként.

Ezekről az "apróságokról" (ééérted, apróságokról, MUHAHA) elfeledkeztél.


Te Anser anser domestica, pont azt fogod kapni, amit keresel, de k*****a nem leszel a találatoddal boldog! "Tudatosan akarok házasodni" -hú, ez nem így működik.

2020. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika már, de azt nem te döntöd el, hogy szép, jó alakú, okos, szexistennő, pasik számára vonzó természetű vagy-e, hanem a férfi, akire majd pályázol.

Mindenesetre ne add önmagad, ha oda kerül a sor, mert eddig szerintem, egy férfinak sem nyerted el annyira a tetszését, hogy el akarjon venni.

Egyébként meg nem írtad le, hány éves vagy, okoska. Így honnan tudjuk, hogy milyen korosztályra fáj a fogad? Az okos jelzőt sem kell magadra venni.😀

2020. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Rám ez tökéletesen illik, csak hát házas vagyok és van gyerekem. Bocsi, de nem tudtam rád várni! :D


Mondjuk én az alap szexszel is beérem.

2020. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
életszerű h egy ..hkmm "istennő" (xd) gyakorira jön keresni a lovagot
2020. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Az életkorodat nem tudom, de nekem van három ilyen ismerősöm, talán 25, 27, 30+ évesek. A 30+ éves 158 cm van (155 cm?), a 27 éves 162-166 cm között van és írtó sokat beszél (úgy értem, hogyha elmegyünk sörözni, akkor ez a srác végig beszél és ez a többieket annyira idegesíti, hogy tíz éve minden sörözést visszamond a csapat 2/3-a, ha ez a srác is jön), a harmadik srác meg néger, amivel persze senkinek semmi baja nincs, csak járni nem akar vele (pedig amúgy ő egy tipikus “jó pasi” lenne, jól keres, ambiciózus, szeret utazni, étterembe járni, rettenetesen intelligens és nem csak okos, nagyon pozitív, nagyon jól kommunikál, hobbiból fotózik és videózik stb.).


Tényleg gondolkodj el rajta, hogy mit szeretnél és mit tudnál elviselni a párodban, mert rámondani könnyebb, 30-70 évig együttélni a döntésed következményével nem annyira.

2020. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha sorra veszek minden pontot, kettő kivétellel mindnek tökéletesen megfelelek. A kornál lesz valószínűleg hiba, hacsak nem 15 éves vagy, illetve jelenleg még nem vagyok jómódú, de a munkámnak köszönhetően 10 év múlva már az is igaz lesz.

De mondok neked valamit: ha személyesen ismernél, arra sem méltatnál, hogy leköpj, mivel ezer olyan hibám/hiányosságom van, amire nem gondoltál a listád írása közben.

2020. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Rám mind igaz, csak nem vagyok gazdag.
2020. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
88%

És hányan akarnak ilyen tudatosan házasodni 😄😄😄

Isten mentsen egy ilyentől

2020. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!